Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet Wattpad könyv borítót szerkeszteni?

Figyelt kérdés

Ti milyennel szoktátok? Valami olyan programot szeretnék, ami ingyenes, de igényes, szép borítókat lehet vele csinálni!


A válaszokat előre is köszönöm!:)



2020. dec. 25. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Paint-től kezdve a Power Pointon át a Gimp-ig bármivel.


Milyen típusú borító kell?

2020. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon figyelemfelkeltőt szeretnék, mert szerintem fontos témáról beszélnék benne.

Viszont nem szeretnék megkérni mást, mert egyrészt szeretek szerkeszteni, másrészt én szeretném megcsinálni! Azonban eddig nem találtam, olyan programot, amivel elég igénylését tudnék csinálni!

2020. dec. 25. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Photoscape X, Photoshop egyszerűbb verziója
2020. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én a Canvával szoktam, ez nekem alapból benne van a Wattpadban, és nagyon tetszik a végeredmény.
2020. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a PicsArt a legjobb (ha telefonon szeretnéd megcsinálni). Viszont gépen a Photoshop (tudtommal fizetős), Pixlr (online), illetve a Canva a legjobb.
2020. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!