Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg belassul az Iphone?

Tényleg belassul az Iphone?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy az Iphonok egy idő után direkt lelassulnak, hogy újabb készüléket vegyünk. Azonban erről mindaddig nem hallottam míg meg nem vettem az első Ios-telefonom, ebben az esetben Iphone 6s-t. Mindig ezt akartam, már évek óta áhítoztam ez után a model után. Gsm-ben vettem, egy éves a telefon. Nagyon gyors, számomra hozza a maximumot, hiszen csak netezésre használom, meg kapcsolattartás céljából. De aggódok hogy ez a lelassulós dolog igaz, és tönkre fog menni. Hosszú távra terveztem vele, mert nem vagyok kassza, hogy pár hónap múlva lecseréljem. Valaki tud erről valamit?

2020. dec. 25. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam. Volt olyan frissítés ami után bizonyos funkciók lassultak, de a következő frissítésnél megszűnt a probléma.
2020. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt hogy pont 2 éve vettem a 6s-t
2020. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk 6s-sel ne tervezz hosszú távra. Tudtommal valamikor 2021ben megszűnnek az updateok.
2020. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez nagyon jó hír
2020. dec. 25. 19:36
 5/14 anonim ***** válasza:

attól hogy nem kapja meg a legújabb iOS még használható marad és ha valami biztonsági problémát felfedeznek, akkor a régebbi iOS-ra is fog frissítést kapni. A 12-eshez nem rég jött például.


És igen volt olyan hogy lassították az iPhoneonokat, de kitört a botrány belőle és az Apple megváltoztatta a hozzáállását és már nem csinálják ezt.

De természetesen ahogy változnak fejlődnek a dolgot lehet lassulás, mert egy játéknak példázl túl nagy az igénye.

2020. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem, akkor kissé megnyugodtam. Egy Android is egy idő után megbetegszik a természetes lelassulástól, szóval ez ezzel a telefonnal sem lenne probléma. Csak az nem lenne jó ha hírtelen döglene be. Köszönöm a választ
2020. dec. 25. 19:49
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok. Olvastam én is a sztorit, de ez valszeg korábban volt, mint ahogy én vettem.


Egyébként az a lassulás amit írsz a fejlődésre, minden oprendszernél jelen lehet valamilyen szinten. Sokszor annyiról vam szó, hogy ahogy foltozzák be a felfedezett biztonsági réseket, úgy lassul a cucc.

2020. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem használok nagy játékokat, egy messengerre, faceera, meg egy játékra van szükségem.
2020. dec. 25. 19:50
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es, értem köszönöm!
2020. dec. 25. 19:51
 10/14 Morzsi007 ***** válasza:

A 6S-sel annyi baj van, hogy 5 éve adták ki. 2021 novemberig lesz támogatott kb, vagyis az iOS 15 már nem telepíthető rá. Ettől függetlenül lehet még használni, viszont bizonyos appok majd lassan, de biztosan igényelni fogják az ios 15-öt (2022-ben), azokat már nem fogod tudni használni azokat az alkalmazásokat.

A lassulásról annyit, hogy régebben 3-4 év után lehetett észrevenni újabb frissítésekkor, hogy nem olyan fürge, mint új korában, de teljesen jól működött még. A másik, amit nem olyan régen lehetett olvasni, hogy direkt lelassították pár éves készülékeket, vagyis visszavettek a teljesítményből a hosszabb üzemidő elérése miatt, ugyanis az aksi elhasználódik egy idő után és ezt próbálták kompenzálni, legalábbis ezt mondták, de ami miatt sokan felháborodtak, az azért volt, mert ez titokban zajlott, azóta ilyen már nincs. Röviden annyit, hogy a 6S új korábban gyorsabb volt, mint most, de ha neked megfelel, akkor minden rendben, tovább már nem igen fog lassulni. :)

2020. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!