Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom azt írja ki, hogy...

A telefonom azt írja ki, hogy megtelt a memória, és nem tudok vele több képet csinálni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
3 hete vettem bele egy 32 GB-os memóriakártyát, ebből jelenleg csak 1 GB van felhasználva. A belső közös tárhely tele van. De ugyebár a kártyán még van egy csomó hely, mégis azt írja, hogy megtelt. Eddig nem volt vele gond. Mit lehet tenni ilyenkor? Nokia 3.1 telefon.
2020. dec. 26. 00:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem be kellene állítsd, hogy a memóriakártyára mentse a telefon a képeket.
2020. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elvileg be van állítva, mert mikor még nem volt benne a kártya, egyáltalán nem engedett fotózni, csak utána.
2020. dec. 26. 00:33
 3/5 anonim válasza:
Azért nem ártana ellenőrizni a beállításokban! :)
2020. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Appok a telo vagy a memkartya tarhelyen vannak? Regebbi androidok csak a belso tarhelyet tudtak hasznalni igy ha memkartyad van arra max egyebet menthetsz (fotok, fajlok).
2020. dec. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tettél bele kártyát, a belső tárhely ugyanúgy tele van, mint előtte. A belső tárhely képeit mentsd át mashova. Eleve nem értem mi a francnak kell nálad legyen több 10 GB kép, ha mégis kellhet, legyen meg felhőben és kész.
2020. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!