Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung telefonon ingyenes...

A Samsung telefonon ingyenes alkalmazások fizetősek az iPhone-on - Igaz!?

Figyelt kérdés

Samsung telefonom van, szeretnék iPhone-ra váltani. Mikor ezt megemlítettem apukámnak, azt mondta ő nem ajánlja az iPhonet, mert hogy egy csomó alkalmazás, többek között az olyan alap appok is, mint pl a Google ingyenesen nem elérhetőek. Én ezen nagyon meglepődtem, erről nem is hallottam sose, apukám sem telefonszakértő, csak amit "hallott" az ismerősöktől... Hát nekem is vannak iPhoneos ismerőseim, de nem hiszem, hogy minden alap alkalmazásért külön fizettek annó...

Nekem nem kell különösebben semmi extra alkalmazás, játszani nem szoktam tellón.


Mi ebben az igazság?



2020. dec. 26. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Vannak ingyenes alkalmazások az iphonera is, butaság amit apukád hallott. :)
2020. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:
68%

A "Samsung alkalmazások" nem futnak Iphone-on.

Sok alkalmazásnak azonban van Iphone-ra írt alternatívája is ami nem feltétlenül fizetős.

2020. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

milyen appokkra lenne szükséged? Megnézem mennyibe kerülnek.

De ilyen nincs, hogy ami az androidon ingyé' van az ájfónon fizetős....

2020. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

semmi extra egyébként. a Microsoft alkalmazások (Word, Excel), Facebook, Messenger, Youtube, Gitárhangoló és metronom, Képernyőfelvétel-készítő (DuRecorder), szkennelő és a Google alkalmazások.

2020. dec. 26. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
még ms 365 is van iphonera :D [link]
2020. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

"A Microsoft alkalmazások (Word, Excel)"

hát ugye az még droidra sem ingyenes nem?

"Facebook, Messenger, Youtube"

természetesen ingyenesek

"Gitárhangoló és metronom"

ezekből rengetegféle van. Van természetesen ingyenes is.

"Képernyőfelvétel-készítő"

Ez a rendszer részét képezi. Fotót és videót is lehet csinálni, nem kell külön program.

"DuRecorder"

ingyenesen letölthető, de bizonyos funkciókért fizetni kell - de mint mondtam felesleges használni

"szkennelő"

Office Lens-t ajánlom Ingyenes, a microsoft terméke. Ha már lesz (vagy van) Fooice-od, akkod van OneDrive is. Oda képes pdf-ben is menteni.

De van még sok más szkenner app is.

"Google alkalmazások"

mind ingyenes


Apuka tessék megnyugodni! Nem fogja a gyerek az összes pénzét appokra költeni!

Egyben kérem, hogyha további kérdése van, akkor hozzánk tessék fordulni! :)

2020. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Androidra annyira ingyenesek a Microsoft alkalmazások, hogy a Samsungra gyárilag van telepítve.
2020. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!