Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Konzolvilágban vett már...

Konzolvilágban vett már valaki telefont? Mi a tapasztalata velük?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 23:18
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Igen, én azt hiszem, hogy pont 2 éve vettem náluk a mostani telefonomat. Őszintén szólva, olcsóbb volt, mint a többi helyen, ezért úgy gondoltam, hogy mivel más elektronikai cikkeket is árulnak, miért ne vegyem meg.

A megvétel után betört a dupla kamera előtti kis üvegecske. Visszavittem, és eléggé nem készségesen elhajtottak, hogy oldjam meg valahogy diy módra, mert ők nem foglalkoznak a garanciával kapcsolatos dolgokkal. Kicsi kutakodás után megtaláltam, hogy ez viszonylag gyakori dolog az egynél több hátlapi kamerával rendelkező készülékeknél, és simán cserélék, sőt a törésgaranciában még benne is van.

Ezek csak az én tapasztalataim voltak, többet nem szeretnék náluk vásárolni telefont.

Remélem, hogy tudtam segíteni!

2020. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm! Márkaszervízben próbáltad? Mert a honlapon fent van, hogy melyik teló kihez tartozik. Vagy ebben sem voltak segítőkészek? Milyen telefont vettél?

Köszönöm!

2020. dec. 27. 23:32
 3/3 anonim válasza:

Első vagyok:

Először márkaszervízben meg sem próbáltam, mert miután felhívtam őket, azt mondták, hogy ilyenekkel a márkaszervízek amúgysem foglalkoznak, mert pitiáner kis dolog, nem is értették, hogy hogy tudott pontosan összetörni. Nem voltak valami segítőkészek, egész pontosan azt javasolták, hogy vágassak a Praktikerben oda egy műanyag plexit..

Aztán utána elkezdtem kutakodni, és találtam márkaszervízt, akik ilyenekkel foglalkoznak, ráadásul szerintem viszonylag jó áron is, szóval így lett megcsinálva.

Én egy Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefont vettem, akkoriban nem is volt egy nagyon olcsó telefon, szóval érthetően, mérges is voltam.

Remélem, hogy segítettem, és nagyon szívesen!

2020. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!