Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A toktok miért lassítja be a...

A toktok miért lassítja be a telóm?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tiktokot és egy fél évre rá letöröltem. Ez alatt a fél év alatt nagyon belassult a telóm, de ez fel sem tűnt, mert szép fokozatosan. Amikor letöröltem, kb másfél percig tavolitotta el amíg más appoknal ez kb max 5 másodperc.

Erre rá egy kis idő után újra letöltöttem és megint belassult szóval nem véletlen.

Ha nektek is volt ilyen aazt írjatok le.


2020. dec. 28. 17:47
 1/4 A kérdező kommentje:
*tiktok
2020. dec. 28. 17:47
 2/4 Zzzoli ***** válasza:
100%
Gyenge hardver. Erős vagy legalább középkategóriás lenne benne a CPU, nem fogná meg.
2020. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazáskezelőben megkeresed a TikTok-ot, és törlöd a gyorsítótárazott adatokat, ez némileg segíthet.


Sajnos ezek elég erőforrásigényes appok, így egy alsó/alsó-középkategóriás telefont simán megfog, pláne a a háttérben még futnak játékok, Facebook, Viber, stb.

2020. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pedig nekem van egy 4 gigás ramom és szerintem mennie kéne.

Az egész telefonom nemregen újra telepítettem azóta olyan mint a rakéta. Lehet hogy most már így jobban futna, de szerintem nem hardver hiánya miatt nem megy.

2020. dec. 28. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!