Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei y6 2018-as telefonomba...

Huawei y6 2018-as telefonomba áttettem a korábbi nyomógombos telefonomból az SD kártyát, és azt írja ki, hogy cseréljem ki a kártyát class 10-re, mert ez lassítja a rendszert. Most akkor vegyek class 10-es kártyát, vagy attól jó ez a régebbi?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A régi kártyák lassúak már a mostani telefonokhoz.

Igen...vegyél gyorsabbat.

2018. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól működik?
2018. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. két percig volt a telefonban, aztán ki is vettem. Kicsit beparáztam, amit kiírt, hogy lassítja a rendszert. Tűrhető volt a sebessége.
2018. okt. 4. 07:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem kellene bepánikolni, most komolyan azt hitted, hogy ez meghibásodást okozhat?

Semmi baja nem lesz tőle.

2018. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A telefon nem romlik el tőle, de az elképzelhető, hogy pl. videót nem fogsz tudni rögzíteni a kártyára, mert lassú.


Elég olcsók a kártyák, 3500 forint körül kapsz már 32GB-osat, vegyél egyet.

2018. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem fog felrobbanni, nyugi. :)

Használd vele és ha nem okoz semmi problémát, akkor nem kell másik.

Eleve hülyeség, miért lassítaná, hiszen a rendszer és a programok a belső tárhelyen vannak. A letöltést lassítja, a kártya írási sebessége alá(ha arra történik a letöltés) és a fájlok rámásolásakor vehető észre a különbség.

2018. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2018. okt. 4. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!