Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért cserélik az emberek a...

Miért cserélik az emberek a telefonját?

Figyelt kérdés

Amíg nem indokolt felesleges, mert az átlag ember mindig ugyanarra használja a telefont, mint az előzőt. Amíg nem fagy, nem lassú addig felesleges,mert maga a rendszer is ugyanaz lesz mint az előzőn. Ha frissítés van, azt úgyis megkapjak.

Később csak a hulladék lesz több a földön tőle.



2020. dec. 30. 08:39
 1/5 meszike91 ***** válasza:
100%
Megunják a régit, bedőlnek a marketingnek, szeretnének menőzni egy újjal vagy egyszerűen tényleg szükségük volna egy jobb telefonra.
2020. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam, mikor a régi más használhatatlan. (Pl a Messenger annyiszor omlik össze, hogy 5 perc válaszolni egy üzenetre; vagy ha hívnak, s ép akkor netezek, akkor kifagy.)
2020. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlennek tartom én is a gyakori telefon cserét.

Én most váltottam egy SE-t 12 mini-re. Az oka az volt, hogy már kicsi volt a tárhely (16GB) és a kijelzőt is kicsinek találtam (4"). Ezenkívül az akkuja is haldoklott (persze ez nem indok telefon cserére).

2020. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Miért cserélik az emberek a telefonját?"

Fogadni merek, az én telefonom idősebb mint a tiéd, és te firtatod miért cserélnek mások.

2020. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van... csak az átlagember átlag telefonja 2-3 év után belassul, mert az átlag alkalmazások rendszerigényei folyamatosan növekednek, az idő előrehaladtával. Ezért kell cserélni a telót.
2021. jan. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!