Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mit kezdjek a google...

Most mit kezdjek a google fiókommal és a telefonommal?

Figyelt kérdés
Tegnap a google fiókom jelszavát átírtam és kiléptetett a windows phoneomból. Nem tudok újra bejelentkezni. Beírom az e-mail címem, rányomok a "következő"-re, de nem megy tovább, mintha lefagyna. Így a jelszót sem tudom beírni, és nem tudok belépni.
2020. dec. 30. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A Google fiókodba gépen (vagy bármilyen más eszközön) rendesen be tudsz lépni, szóval ha tudod az új jelszót, akkor nincs baj.


A kérdés már csak az, hogy a telefonodon miért akad meg a bejelentkezés.

Első körben indítsd újra a telefonod.

Majd telepítsd újra azt az appot, amin be akarsz jelentkezni.

2020. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, gépen be. És a Samsungomon be vagyok jelnetkezve, mert ugye oda ment az ellenőrző e-mail jelszómódosításkor.

Már többször is újra indítottam a telót.

Mivel ez Windows Phone, Win10 van rajta. Ez úgy működik, hogy belépek Gépházba, onnan a fiókok menübe, majd kiválasztom, hogy levelezés és alkalmazásfiók. Ott a fiók felvétele. Google. És ott kell beírni az e-mail címet, majd rányomni a következőre, hogy beírhassam a jelszót.

2020. dec. 30. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!