Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Gmail fiókommal létrehoztam...

Frusa kérdése:

A Gmail fiókommal létrehoztam egy Google fiókot a számítógépemen . Androidos telefonommal szeretnék belépni a google fiókomba . Mit kell tennem ahhoz, hogy a telóm is ismerje a számítógépen létrehozott Google fiókomat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A Gmail automatikusan gyárt Google fiókot is. Annyit teszel hogy belépsz a Google chromba bejelentkezel a gmailedbe és bennt is leszel.
2018. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a számítógépemen létrehoztam Google fiókot . a telóm kéri az email címemet és a jelszót . mikor megadom , azt írja : adjon meg olyan fiókot , amit szinkronizált az eszközzel . hogyan tudom szinkronizálni a számítógépemen létrehozott fiókomat az androidos telómmal ?
2018. márc. 28. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:
A telefon szerint az az érvényes gmail fiók, amivel a telefont regisztráltad. Ezt csak úgy tudod megváltoztatni, ha a régi adatokkal ( név, jelszó) belépsz, majd a régit törölve létrehozhatsz újat. Gondolom ez az, amit elfelejtettél, vagy nem volt ráírva, amikor találtad.
2018. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azzal kell belépned amivel elözőleg benne voltak, addig újat nem fog elfogadni
2018. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi , eddig értem . De a telefont , hogy regisztrálom ? Ezek szerint (még nem volt androidom) , amit a gmailommal létrehoztam google fiókot , azt nem elég beírni a telóba , előtte a telón is külön létre kell hozni ugyan azt a fiókot ? Az itthoni (pc) netemhez adtak wifit . Azt beírtam a telóba , csatlakozott . Ezután beírtam a számítógépemen létrehozott fiók emailjét és jelszavát . Azt hittem , automatikusan elfogadja , hisz ez lényegében egyenes összeköttetés . Nem hamis adatokat adtam meg hanem a szolgáltatóm által is regisztráltakat (email,fiók,stb.) Akkor ezek szerint a telómon először külön létre kell hozni ugyan azt a fiókot amit a számítógépemen és akkor már a wifin keresztül elfogadja ?
2018. márc. 28. 12:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Adva van egy otthoni internet - wifivel . A számítógépen létrehozva egy google fiók . A telóval csatlakozom arra a wifire (elfogadja) , ami összeköttetésben van a számítógépemmel . Ha összeköttetésben vannak egymással (minden adat hiteles , hivatalos) , a teló miért nem fogadja el a fiókomat ?
2018. márc. 28. 12:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem érted, látom!

Amikor egy uj telefont regisztrálsz, akkor adsz neki e-mail címet, és jelszót. Onnantól kezdve ez lesz a telefon ID je.

Ez a cím, jelszó együttes lehet már használatban lévő is, pl régi PC s címed, de a telódnak ő kell legyen az első. És ezt csak úgy tudod megváltoztatni, ha belépsz vele a telóba. Onnantól kezdve letörölheted, és adhatsz neki ujat.

2018. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fentebb már leírták. Hiába hozol létre akármilyen google-fiókot, a teló csak azt fogadja el, amivel korábban használták (ez az FRP*). Viszont ha a korábban használt fiókkal belépsz, akkor már hozzá adhatsz másik fiókot a fiókkezelőből (ezesetben azt, amit számítógépen létrehoztál), aztán törölheted azt, ami már nem kell.


*FRP: Factory Reset Protection ➡ egyfajta lopás védelem. Ha egy Android -os eszközt használni kezdesz, google fiókhoz kapcsolod, aminek adatait a készülék megjegyzi még egy Factory Reset után is, hogy illetéktelen személy ne használhassa a készüléket. Így a Reset után csak azzal a fiókkal fog beengedni, ami a reset előtt a készülékhez volt kapcsolva.

2018. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem ! Ezek szerint először a telefonnak kell először email ill. fiók , és ezt azután ő " levédi " , amíg azt meg nem változtatom ! Köszönöm a válaszokat !
2018. márc. 28. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!