Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új okostelefonhoz érdemes új...

Új okostelefonhoz érdemes új google fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés

Hagyományos telefonomat cserélem a napokban okostelefonra. Azt tudom, hogy kell hozzá google fiók. Van 1 fiókom a gmail-es e-mail miatt, az hivatalos dolgokhoz szoktam használni (munka, bank, stb)

Kérdésem az lenne, hogy érdemes lehet a telefonnak külön fiókot csinálni, ezzel úgymond különválasztva a hivatalos e-mail-es fiókomtól? Tehát hogy a telefon dolgai, mentései egy külön fiókba kerüljenek?

Bocsánat, ha buta a kérdés, de nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, van még mit pótolnom.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. dec. 30. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy érzed
2020. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes, úgy könnyebb szétválasztani a munkát a magánélettől. De egy okostelefonon egyszrre több google fiókod is lehet, szóval azon is fogod majd tudni intézni munkahelyi dolgaidat.
2020. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És ha több google fiókom lesz a telefonon, akkor az hogy működik pontosan? Az új, amit csoinálok hozzá, lesz az alap, és a másikba mindig be kell lépnem, ha meg akarom nézni? Vagy az is alapból be lesz jelentkezve?

2020. dec. 30. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkahelyit nem használod rajta, akkor lehet.

Csinálhatsz egy személyes fiókot, de azt sem az új telefon miatt.

2020. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 meg kell érinteni a fiók profilképét, és ott kell váltani, ha akarsz.
2020. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a gmailt megnyitva így látod a többi fiókod és azok leveleit:

[link]


Jobb oldalt a beérkezett, olvasatlan leveleket mutatja szám formájában.


Itt tudsz váltani az e-mail címek között is. Remélem, így kicsit érthetőbb lesz. :)

2020. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
(természetesen a sárga csíkok nem tartoznak oda, én takartam ki a nevem és az emaileket)
2020. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem látom értelmét még egy fiók létrehozásának. Az eddigi fiókodat eddig is használtad, nem igaz? Az eddigi levelezést ugyanúgy használhatod a telefonon és ha a gmail fiókodban létrehozol pár szűrőt és cimkét, akkor remekül átlátható lesz a levelezés. Ha meg van egy másik, akármilyen emailcímed, azt is fel lehet venni egy emailkilensben és olvasgatni.
2020. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem két google fiókom van. Egy hivatalos, egy magán jellegű. Utóbbi az elsődleges nyilván, arra szonkronizálnak a képek, appok, stb...

De a hivatalos is rendszerbe van integrálva. Egyszerűen tudok váltani gmailban, vagy appokba bejelentkezni. Mindig feladja a választási lehetőséget, hogy mivel szeretném használni.

2021. jan. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5: Még annyit, hogy néhány Google-ös alkalmazásban úgy is lehet váltani, hogy a profilképet le- vagy felhúzod.
2021. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!