Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Wishen létezik olyan hogy...

A Wishen létezik olyan hogy eredeti márkás termék?

Figyelt kérdés
Nézegettem egy pár dolgot wishről, és felütötte a szememet, hogy eredeti gyártótól is árulnak onnan. Tehát például Adidas és mellette van egy pipa hogy ez eredeti? Ez igaz, vagy csak a kínai mocskot jó marketingel próbálják eladni?

2021. jan. 1. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd a magyar árat, vedd a 2/3 részét. Ha a kapott összeg sokkal nagyobb mint a wish ár akkor hamis.
2021. jan. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam, a magyar árának az 1/3-ad része.
2021. jan. 1. 02:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
WISH-en SEMMI sem eredeti!
2021. jan. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Wish úgy veri át a vásárlókat, ahogy nem szégyelli! Műszaki cikket eleve szívás onnét rendelni, de ruházatból is nagy eséllyel csak márka hamisítványt kapsz! Így nem nehéz olcsón adni mindent, sok ember meg be is dől nekik, hogy ugyanazt kapják, csak sokkal olcsóbban mint máshol!
2021. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit érdemes onnan rendelni? Gagyi fos dolgokat, amiről tudod, hogy ócskaság, de poénnak jó, van felesleges pénzed ilyenre szórni. Mást nem. Csodák nincsenek, hogy olcsón veszel Adidas cipőt 86%-os leárazással... Most őszintén, te vagy az eladó. Neked ebben hol az üzlet? Ekkora árréssel senki nem dolgozik, hogy még így is megérné neki. Persze, készletkisöprés. Akkor adja 30%-al olcsóbban, hihető. Az a bolt adja marék gombért a termékeit, aki vagy átakar verni, vagy befog zárni és mindent elakar adni. A Wishen előbbiek vannak, így akar vásárlási kedvet kikényszeríteni.


Értem, hogy a magyarok kedvenc márkája a Sale, de gondolkozzunk már.

2021. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!