Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás előtt állok....

Telefonvásárlás előtt állok. iPhone XS-t vagy inkább 11-et válasszak?

Figyelt kérdés
Most, hogy túl vagyunk az ünnepeken, összegyűlt a pénzem egy új telefonra. Viszont megy a dilemma már egy ideje, hogy XS-t vagy inkább 11-et vegyek. Számtalan videót megnéztem, ahol tulajdonképpen nem segítenek semmiben sem, csak elmondják a 2 telefon tulajdonságait. Ezzel nem lettem előrébb. Ismerem mindkét telefont, tudok róluk mindent, de képtelen vagyok dönteni. Nem tudom, hogy ér-e annyit a 11, hogy feláldozzam az OLED kijelzőt, hogy 1 évvel tovább legyen naprakész. Sajnos az XS már 2 éves telefon, de hihetetlenül tetszik a design, a letisztultság, az elegancia. De azért, ha ekkora összeget kiadok, akkor nem mindegy, hogy 2 évig bírja vagy 3. Abban reménykedem, hátha Ti tudtok valami hasznossal megáldani engem, mert teljesen reménytelen helyzet előtt állok. Tudom-tudom ez legyen a legkisebb gondom :D Ja és még az is érdekelne mindkét telefonnál, hogy mennyi az az ár, amennyiért érdemes megvenni, és hol.

2021. jan. 1. 18:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
9%

Én személyszerint azt javasolnám, hogy ne iPhone-t vegyél, más márkákhoz képest borzalmas ár/teljesítménye van és nem jobb minôségben. Inkább Xiaomit, Huawei-t, vagy esetleg Samsungot ajánlanék.

Mondjuk, ha te mindenképp ragaszkodsz a márkához, itt vannak a specifikációk:

[link]

Bár írtad, hogy mindent tudsz róluk, így egymás mellé állítva, hátha jobban tudsz dönteni.

Rajtad áll, hogy mit választassz. Választ azt, amelyik szerintem jobb volna számodra és semiképp se vegyél iPhone-t csak azért, mert mindenkinek az van a baráti körödbôl, mert semmivel sincsenek elôrébb vele, mint bárki más, mondjuk egy Xiaomival, csak elpazaroltak némi pénzt.

2021. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

A 11 a jobb

[link]


Használtan vagy újonnan szeretnéd megvenni?


Ha használtan, akkor a hardverapró oldalt ajánlom, ez azért jó, mert láthatod a hirdető értékeléseit stb

2021. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Bocs a helyesírásért, válaszd, szerinted.
2021. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

#1

Ott a pont.

Az Iphone a legrosszabb ár érték arányban.

A OnePlus 8 Pro egy sokkal erősebb telefon, és sokan szeretik ezt a márkát iPhone után.


[link]


Pl ő 🤘

2021. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Te most konkrétan miről beszélsz? Most soroltad fel a számodra fontos dolgokat. Innentől neked kell mérlegelned és döntened..

Azt megmondani hogy 2 v 3 évig bírja nem lehet. Használattól is függ.

2021. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#1, #4:

ha iPhonet szeretne venni, felesleges elkezdeni erőlködni, hogy de de márpedig ő droidot vegyen.

Tényleg.

(Mondom ezt droidosként.)


Én XS-t vennék, mégiscsak flagship telefonnak készült, a 11 meg egy alap verzió.

2021. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

#6

Nem akarom én rátukmálni semmire csak ajángatom :D

2021. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
29%
1-es vagyok. Én csak ajánlom neki, ha ô mindenképp iPhone-t szeretne, arra is leírtam a véleményem.
2021. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Világéletemben droidos telefonjaim voltak, majd tavasszal megadatott a lehetőség, hogy bármelyik telefon közül választhatok a Telekom palettájából. Tehát ergó a droidosok közül is választhattam volna, de kösz nem. Soha többet.

Így megtetszett a 11 illetve az XS. Olvasgattam itt-ott mindkét telefonról véleményt, specifikációkat, de én személyszerint nem tudtam volna megbékélni a kávákkal, LCD kijelzővel, úgy unblock az anyaghasználattal, stb. a 11-nél. Így az XS-t választottam.

Megbántam? Nem én! Lehető legjobb döntést hoztam meg ezzel, hisz az XS képviselte a Pro vonalat az X szériában, mint ahogy a 11-es szériában a 11 Pro. Na meg úgy alapból megváltás volt a zöld robot rendszere után, bruhh...

Amire egy átlag embernek kell... arra még évekig elég lesz, akár 3 évig, vagy tovább is.

Úgyhogy igazából egyik telefonnal sem jársz rosszul, de ha az OLED, a kisebb káva, a kompaktabb méret vagy a jobb anyaghasználat, stb. kell, akkor mindenképp az XS lehet nálad is a befutó.

Androidosoknak meg kár próbálkozni itt bármivel is, ha a kérdező iPhone-t akar, akkor had vegyen azt. :) Az android-fanboy brigád is lázad, ha iPhone-t merünk ajánlani egy droid kérdés alatt, úgyhogy gyönyörűszépen megkérlek titeket... ne itt. :)

2021. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Szia! Teljesen jogos a kérdésed én megértelek ugyan ebben a dilemmában voltam idén márciusban. Megnéztem az összes lehetséges összehasonlító videót, de mégsem tudtam dönteni! Iphone 11 újabb picit jobb a kamerája(az esti fotózásra gondolok) és gyorsabb a processzor amit használat közben úgy sem fogsz észrevenni. “Munka telefonnak még mindig egy 8éves 5s-t használok és gond nélkül hasít. Telefonalas,safari,jofogas,navigacio,numbers,kozossegi oldalak. Szóval még 2020-2021 ben is alkalmas ellátni a feladatát. Ennél már csak jobb és gyorsabb készülék lesz az xs és a 11 bármelyikre is esik majd a választásod.” A kérdésedre visszatérve. Viszont a 11 nagyobb és bumszlibb az oldal kerete aluminium és nem rozsdamentes acél. A kijelzője LCD sem felbontásban sem fényerőben nem éri el az OLED kijelző minőségét. Nekem nagyon tetszett az XS Gold színben a 11ből pedig nem tudtam választani, hogy fehér, fekete vagy piros legyen. Végül hirtelen felindulásból rendeltem egy 11et feketét de ahogy kibontottam sérült volt az oldal kerete és pár helyen ki volt fényesedve mintha valami tok megsértette volna. Akkor visszaküldtem és pár hétig gondolkoztam még, hogy mi legyen. Aztán az iStyle-ban az XS nek 279.000,-ről levitték az árát 239.000,-ra. Így nem volt több kérdés engem meggyőztek. Előző évben 400ezerbe kerülő prémium készüléket választottam. A mérte pont jó 5.8 colos kijelző nekem jobban kézre áll mint a 6.1. Az Olednek szebb képe jobb fényere is meggyőző ha élőben egymás mellé teszed a két telefont. Az anyaghasználat prémiumabb az acél oldal keretnek köszönhetően. Ráadásul még fénylik is csillog villog. A 3D Touch gyorsabban üzemel mint a haptic touch. Én XS-t választottam és nem bántam meg! Remélem tudtam neked segíteni! Még egy jó tanács csak olyan helyről vegyél készüléket akik hivatalos forgalmazók pl: iStyle, iCentre, Media Markt, Euronics, Telecom stb ne kis himihumi boltban mert csak a hivatalos viszonteladóknál élhetsz a 2év garanciával ami Magyarországon él. [link] Köszi hogy elolvastad. Azért majd írd meg hogyan döntöttél és melyiket vetted meg. Amúgy a 12 Mini se rossz ;)
2021. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!