Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a71 telefonom...

Halaszzoltan kérdése:

Samsung galaxy a71 telefonom van és rootolni akarom az alkalmazásaim miatt a régebbi telefonjaimon mind ment de ezen nem tudom megcsinálni miért lehet ez?

Figyelt kérdés

A kingroot minden alkalommal kiirja hogy notroot szval nem sikerült de már probáltam a iroot ot,a kingorottot,framarootot

És mindegyik azt adja hogy fail

Pedig a game guardian meg rootolás nélkül nem tudom használni.

Mielőtt mondanátok tudom hogy veszélyes és a telefonom is tönkremehet tőle de már nem ez lenne az első hogy csinálnám csak most valamiért elakadtam egy kis segitséget szeretnék kérni hogy tudnám ezt megcsinálni



2021. jan. 2. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bootloader nyitás, TWRP, és sideloaddal rootold, ezek az oneclick root megoldások nem működnek (és benne van, hogy spyware is).
2021. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bootloader nyitas nelkul ezek ma mar nem mennek. Gari ugrik
2021. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az idetévedőknek kiegészítés: knox miatt visszafordíthatatlan, eladáskor még ebben az árkategóriában is lehet ez kellemetlen, plusz ha ilyen-olyan gond van azzal a kevéske, alig fejlesztgetett rommal, amit találsz hozzá xda-n, nincs visszaút a stabilhoz.
2023. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!