Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefont, vagy tabletet...

Ha a telefont, vagy tabletet nem "látja" a számítógép,mit lehet tenni, ill. hogyan lehet letöltött filmet áttenni telefonra, tabletre gépről?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a neve annak a kábelnek, aminek az egyik végét a gépbe(tvbe) dugunk, a másikba pedig pendrive ot, vagy a telo usb kábelét?Mert először arra gondoltam, újat kell venni...Viszont, ha ebbe pendrive ot dugok, azt felismeri.Nem tudom mi van...


Régebben a telefonró, tabletről tudtam a gépre tenni dolgokat, és fordítva is, most nem.

Ha bedugom, csak tölt, és nem jelenik meg a fajlok átvitele opció.


2021. jan. 3. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

OTG kábel.

Gyakran a használatához üzemmódot kell választani. Ha csatlakoztatod, az értesítési sávban megjelenik a választék.

2021. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy semmi nem jelenik meg.Még a gépen se látni, ellenben ha a pendrive ot bedugom, azt rögtön látja, azért gondolom, hogy nem a kábellal lehet baj.
2021. jan. 3. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Másik kábbellal próbáld meg, lehet csak töltő kábel.
2021. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megprobaltam egy 3. kabellal,azzal mar erdekes modon,jo lett!
2021. jan. 3. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:

sajnos vannak kábelek, amik csak töltís funkciót tudnak, de adatot már nem. vagy lehet megtörtek már.

usb 3 portba dugd, ott gyorsabb!

2021. jan. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan kábelt találtam, ami atelefonba megy közvetlenül, a másik vége meg a gépbe. DE érdekes, mert ugyanezt a fajtat, azaz a téli tultojet is bedugtam, de azzal se működött, meg kétfajta hosszabbító áll se! De előtte még igen, úgyhogy végképp nem értem..
2021. jan. 4. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!