Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári adatok visszaállítása...

Gyári adatok visszaállítása után, hogy tudom visszaállítani a telefonom, a visszaállítás előtti állapotába?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S9 telefonom van. Elfogyott a tárhely, már régóta szenvedtem vele. Rengeteg alkalmazásom van, rengeteg beállítással. Nagy nehezen rászántam magam az újratelepítésre (gyári adatok visszaállítására). Azt hittem, azt mondták, hogy, ha visszajelentkezek a gmail fiókomba, akkor minden visszaáll olyanra, mint amilyen az újratelepítés előtt volt. Semmi nem állt vissza, mindenhová be kell jelentkeznem, mindent újból vissza kell állítanom! Csináltam biztonsági mentést a Samsung Cloud-ba, de nem áll helyre semmi, csak letöltődtek a már korábban letöltött alkalmazások (az sem mind). Volt olyan tervezőprogramom, amiben nagyon sok munkám volt, az is elveszett, azt nagyon jó volna visszakapni!

Van valami megoldás, mit rontottam el?



#Android #Samsung Galaxy #újratelepítés #Gyári adatok visszaálitása
2021. jan. 3. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Azt, hogy egy telefonon eled az eletedet, azt rontottad el. Tervezo program egy 6x8 cm-es kepernyon? Ez igen.
2021. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sajnos ez a jövő!

Csak most valamit elrontottam! Van előnye a telefonon tervezni, mindig kéznél van és, ha eszembe jut valami, hozzáteszem, ha van időm (evés közben a munkahelyen, buszra várva, stb.), foglalkozok vele!

És tudom, hogy ez sokakat irritál, de ez a jövő, bár nagyon veszélyes!

2021. jan. 4. 00:12
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

"azt mondták, hogy ... minden visszaáll olyanra, mint ... volt"


És elhitted..? 🤨

2021. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Igen, ehittem!

Egész biztos lehet csinálni úgy is, de nekem nem sikerült.

2021. jan. 4. 04:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne az előzőt visszaállítani?
2021. jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A Google-appok visszaállnak, a többibe be kell jelentkezni.

Még jó, hogs nem áll vissza minden. Azért csináltál gyári visszaállítást, hogy nulláról indulj. A Samsung Cloud meg hasonlók csak plusz segítségek.

Konkrétan mik vesztek el?

2021. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Van valami megoldás, mit rontottam el?"

Semmit, a gyári visszaállításnak pontosan így kell működnie.


Amiről nem készült mentés, azt buktad.

2021. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan opciód is, hogy gyári után automatikusan letelepítsen kinden cuccot ami kell neked. Nem ezt választottad ki gondolom.
2021. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#5

Az összes beállítás testre volt szabva, úgy volt tökéletes, ahogy volt. Az újratelepítésre azért volt szükség, mert a frissízések miatt elfogyott a tárhely a telefonomon.

#6

A Google appok sem álltak vissza sajnos! Nem azért csináltam gyári visszaállítást, hogy a nulláról induljak, hanem, hogy a telefonról eltűnjenek a frissítések (és persze néhány felesleges fájl).

Ami fájó, hogy eltűnt egy tervezőprogramban megtervezett lakás, amiben sok munka volt. Azóta kiderült, az azért nem jön vissza, mert egy újabb verziójával csináltam a programnak, mint, ami most vam (próbálkozok még, egyenlőre sikertelenül).

#7

Így kell működni valóban... addig, hogy törlődik minden. Viszont én a visszaállítás előtt mindent lementettem a cloud-ba!!!

#8

Nem tudom, hogy volt e, nem hiszem, vagy legalábbis nem vettem észre. Úgy gondoltam visszaállítom a telefont, bejelentkezek a cloud-ba, aztán onnan szépen visszaáll minden magától, ha már elmentettem előtte!

2021. jan. 4. 23:17
 10/13 anonim ***** válasza:

De igen, a google-ösekbe elég egybe bejelentkezni, és a többi is jó lesz. (Ha a legújabb verziót akarod használni, akkor persze frissíteni kell, de az tárhelybe kerül.)

Viszont hogy miért akarsz MINDENT visszaállítani, az még mindig nem érthető.

2021. jan. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!