Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi poco x3 milyen telefon?

Xiaomi poco x3 milyen telefon?

Figyelt kérdés

Mik a velemenyek?

100ezer ft alatt tenyleg legjobb telefon?



2021. jan. 5. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
A redmi note 9 pro jobb.
2021. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah, jol latom hogy 2 fajtaja van? X3, es x3 nfc
2021. jan. 5. 20:09
 3/8 A kérdező kommentje:
En ugy latom jobb a poco
2021. jan. 5. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiben nem jobb a Note 9 Pro.

[link]


Egyébként tényleg nem kapsz ennél jobbat.

2021. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz, én kérek elnézést, de elírtam, Redmi Note 10 pro-t akartam írni, csak (szokás szerint) elírtam. Egyébként a 10 annyival jobb, hogy ebbe 8 giga ram van,és 256 giga rom.

De javítsatok ki, ha tévedek.

2021. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, az tényleg jobb, AMOLED és hangyányit nagyobb az akkuja, de nem ér meg +80 ezer forintot.
2021. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

100 ezer Ft alatt szerintem is a Poco X3 NFC a legjobb, és a Redmi Note 9 Pro a 2. legjobb telefon!

Amúgy a két X3 teljesen ugyanaz, annyi csak a különbség, hogy a sima X3-ban tényleg nincs NFC, cserébe viszont nagyobb az akksija, 5160 helyett kerek 6000 mAh ! Viszont a sima X3 egy jóval ritkább verzió, és itthon hivatalosan nem is kapható, max. szürkeimportból!

Nem feltétlenül mondanám az Amoled kijelzőt egyértelműen jobbnak, mert még az IPS sem elavult, és egymáshoz képest mindegyikben van pro és kontra!

A Note 10 Pro az nem Redmi, hanem Mi, és két előnye van csak, a 8 GB ram és a 108 MPx kamera, viszont hajszálnyival gyengébb a procija, és nem bővíthető a memóriája, az üzemideje meg valószínüleg kisebb, +80 ezret szerintem se ér meg!

2021. jan. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Mi Note 10 Lite van, az én igényeimnek tökéletes.
2021. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!