Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes 5G-s telefonra beruház...

Érdemes 5G-s telefonra beruházni, vagy elég egy olcsóbb 4G-s?

Figyelt kérdés
Csúcskategóriákat szoktam venni és egy telefont 3-4 évig szoktam használni. Nagyon tetszik a Samsung Note 20-ja, de csak az Ultra tud 5G-t. Megéri vajon felárat a következő évekre?

2021. jan. 6. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nagyvárosban laksz, akkor nem éri meg.

Szerintem.

2021. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megyeszélhelyen kakom
2021. jan. 6. 10:11
 3/10 A kérdező kommentje:

Lakom


Bocsánat XD

2021. jan. 6. 10:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Az nem sokat mond...

A telekomnak például még nagyon karcsú a lefedettsége 5G terén.

[link]


Vodának is inkább Pest megyében és Győrben van:

[link]


a telenornak meg még nincs lefedettsége egyáltalán.


Ha nem olyan helyen laksz, ahol jó a lefedettség, akkor egyáltalán nem éri meg ilyen telefon.

2021. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát érdemes lenne,de nem félmilláért..a Mi 10 valami 180e körül van,és legalább olyan gyors,ha nem gyorsabb.félmillát semmilyen teló sem ér meg,de ez csak saját vélemény.A MI 11 most jelenik meg, esetleg várhatsz rá..abból is lesz egy olcsóbb verzió gyengébb kamerával,és egy drágább pro.talán gyorsabb a gyorstöltése az utóbbinak,más difi nem lesz ha jól rémlik.
2021. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,szerintem 4G-vel is ugyanúgy elleszel.
2021. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerimtem mobilra bőven megteszi az a 150/50 mb/s sebesség.

Persze mindig jobb a több,van tartalék de nyilván nem mobilra fogsz 4k-ás filmeket letölteni.

Sima netezéshez több mint elég a 4g.

2021. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 savanyújóska ***** válasza:
100%
+1 a 4G-re, kb. pont mire ezt letennéd talán lesz értelmes lefedettség 5G-n, a 4G is azért már 4-5 éve épül-szépül (és a Vodás lefedettség így is trágya kissé), ha nem ebből a kategóriából válogatnál, és nagyon kéne, akkor azt mondanám, hogy érdemesebb megvárni a Snapdragon 840-et, ami elvileg középkategóriáába is hoz 5G-t, de így a helyedben csak ezért nem vennék Ultrát, már a 4G is nagyon specifikus. (Egyébként amennyit mértem, Budapesten olyan 20-40-80Mbps a T-s mobilnet átlagban, ami akár egy HD Netflixre is röhögve elég.)
2021. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
és fogsz havi 10-20ezerért előfizetést is kötni mellé, vagy marad az 1-2gb-s csomag?
2021. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
értelmetlen meg jó pár évig debreceni vagyok és az 5csapni való csak a főtéren van szóval ertelmetlen meg
2021. jan. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!