Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék beruházni egy...

Szeretnék beruházni egy iPhone telefonra, ezek közöl melyik érné meg legjobban? (7,7Plus,8)

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak androidos telóm volt, csak picikét elvesztettem hitemet bennük, mert nagyon hamar elhasználódtak eddig mind. Közben az összes ismerősöm vígan elvan az iPhone-nal. Csak nem nagyon értek ezekhez a paraméterekhez, amik meg vannak adva, ezért kérném azok tanácsait, akiknek már volt 1-2 iPhone-juk.

2019. jún. 30. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Google a barátod. Egyébként pontosan mire vagy kíváncsi?
2019. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
32%
De csak 0ft kezdőrészleteset, mert az ájfón csak azzal együtt menő. 10-ből 9-nek olyan is van hozzá.
2019. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ilyen mezei felhasználó szemével nézd a dolgot:

-van-e észrevehető különbség a kamerák között (elképesztően sokat nem fénykepezek)

-a rendzser milyen gyors, milyen ütemben lassulnak, avulnak el

-melyikkell mekkora időre lehet tervezni, mikor lehet majd kb. cserélni..


Persze ezek elég nagy szórást mutathatnak, de úgy nagyjából kíváncsi lennék.


Ill. hogy hogyan működik ez a garancia az Apple-nél. Azt hallottam hogy 1 éven belül, barmi baja van, kicserélik. Pl. ez igaz-e? Vagy csak akkor érvényes ha Telekomnál, Vodafone-nál vagy hasonló helyeken veszem a telót? (Media Markt mennyire játszik ilyen téren?)

2019. jún. 30. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
A 7 Plus és a 8 között szinte alig van különbség, a sima 7 valamivel mezeibb náluk! Főleg az üzemidő (2900 mAh akksi) miatt is én a 7 Plus-t ajánlom!
2019. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha eddig csak amdroidos telefonod volt, azt ugye megnézted, hogy milyen különbségek vannak android és ios között. Nekem ugyan ipadem van androidos telefon mellett, de az android sokkal jobban személyre szabható, emellett pedig tapasztalatom szerint az appok jelentős része drágább, mint az androidon kapható párjuk (vagy olyan is van, hogy az androidra ingyenes, ios-en fizetős).


Egyébként az, hogy tönkrementek a telefonjaid, inkább a készülék hibája mint az operációs rendszeré.

2019. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 plus
2019. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 7 Plus. Nekem 7-esem van, mert akkor nekem túl nagynak tűnt a sima 7 is, de ha megegyszer választhatnék a 7 plusot venném. 😀
2019. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!