Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy j4 + - ból ki...

Samsung galaxy j4 + - ból ki lehet venni az akksit? Le lehet egyáltalán szedni a hátulját?

Figyelt kérdés

Kimostam, most vettem észre. Szét akartam szedni.. hátha megszárad.. és jó lesz..

De nem tudom sehogy leszedni a hátulját..

Egyáltalán lehet? 😟😟


2021. jan. 6. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, szervizben leszedik neked megfelelő eszközzel

ne te csináld

minél hamarabb szét kell szedni, szervizbe kell vinni

a rizset és egyéb baromságot felejtsd el


bár, ha kimostad akkor annak lehet, hogy búcsút inthetsz...

2021. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Gitárpengetővel meg a megfelelő műanyag feszítőkkel szedik szét. De ha nem csináltál ilyet, akkor szinte biztos hogy valami törni fog.


[link]


Így csinálják. Remélem el tudtalak rettenteni. Ő még melegít is, hogy lágy legyen a műanyag, ha túlmelegíted, akkor megmihálylik.

2021. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt akartam... Minél előbb szétszedni.. Csak nem tudom

Szervizbe már most este nincs hová vinni, majd max.holnap.

Reméltem, hogy legalább a hátlapot le lehet szedni és az akkumulátort ki tudom venni és hagyni száradni.

A kártyákat kivettem, nagyon pici vizet láttam a tartó keretén. Tokban volt, plusz egy táska kis belső zsebében. De hát 30 fokon 1 órát volt a mosógépben :( Kikapcsolt.

De nem mertem újra bekapcsolni,hogy egyáltalán bekapcsolna e. Rátettem az épphogy langyos radiátorra egy törölközőre... hátha holnapra megszárad.

Majd várok...és reménykedem :(

2021. jan. 6. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"De nem mertem újra bekapcsolni,hogy egyáltalán bekapcsolna e."

Helyes, valószínűleg végérvényesen tönkretetted volna :D


Nem jó jel a keretnél lévő folyadék, mert akkor tiszta víz az alaplap.

kezdhetsz spórolni egy új telefonra. :/

2021. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kapcsold be semmi kép sem, egyből szervíz a holnapi napon, ha nagyon akarod szét szedheted, de lehet több kárt csinálsz mint hasznot a beépítettség miatt. Száraz meleg helyre rakd és szervíz.
2021. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kimostad, annak már vége van, ne vesztegesd az időd szervízre, nincs értelme.
2021. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Simán szét lehet szedni.

A gond az összerakásnál szokott kezdődni...

2021. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!