Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung a40-es mobilom...

Van egy Samsung a40-es mobilom de egyáltalán nem tölt, mennyibe kerülhet a javíttatása szerintetek?

Figyelt kérdés
több mint 1 éve vásároltam ezt a telefont, és már lekéstem a gariról sajnos, ha meszek valakinél megcsináltatom szerintetek mennyibe kerülhet ez?

2020. nov. 9. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, akkor csak aksi csere és olcsón megúszhatod. De bármi ha alaplapos, akkor nem érdemes foglalkozni vele. Azért 1 éves telefonnál fuss egy kört vele.
2020. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát fogalmam sincs de kb 70 volt a teló most ha 20-30 körül még meglehetne oldani akkor jó vóna mert amugy nincs a telefonnal bajom eddig a legjobb csak huawei-em volt de annyira nem jött be
2020. nov. 9. 17:56
 3/7 A kérdező kommentje:
de mondjuk most pont beszoptam xd
2020. nov. 9. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írták lehet aksi vagy a töltő csatlakozó panel alkatrész hiba,ha rákeresel akkor látható hogy ~2300-2500Ft,aksi ~5500Ft,+beszerelés munkadíj.(ha az alkatrész megvan egy youtube videó alapján ezek házilag is kicserélhetőek egy kis hozzáértéssel.)

Én most kaptam ingyen egy ilyen telót mert törött az LCD-je,az 37.000 lenne még ha saját magam ki is tudnám cserélni az alkatrészt...:(

2020. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én muja vagyok az ilyenekben nem akarom elbaszni mert eléggé illeszkedik a teló magához, ráadásul fingom sincs mi a baja
2020. nov. 9. 23:00
 6/7 A kérdező kommentje:
azon kivül hogy nem tölt nem hiszem hogy aksi hiba inkább nem érzkeli a töltést ahogy észrevettem valahogy
2020. nov. 9. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik töltővel
2020. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!