Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha most veszek egy Iphone 11...

Ha most veszek egy Iphone 11 pro-t, azt hány évig tudom használni?

Figyelt kérdés
A 12-hez nem jar töltő és ez lenne az első Iphonom.

2021. jan. 6. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Meg lagalabb 5 evig.
2021. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ameddig akarod és tudod, ha összetöröd az első évben, akkor annyi ideig. Amúgy normál használat mellett 4-5 évig tutira használhatod, utána is, de már lehet nem lesz olyan gyors, kényelmes és kompatibilis. Nekem van a fiókban egy iphone 3, az aksija már kicsit rossz, szoftveresen viszont elég lassú, de telefonálni még tudok vele, kb 10 éves.
2021. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5-6
2021. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Attól is függ, hogy meddig tervezi az Apple a telefon támogatását. Ha nem küld rá frissítéseket, nagyon hamar elavul a szoftver amellett, hogy a telefon siman birna meg evekig. De 5 even belul en sem gondolom, hogy kivezetne ezt a tipust a portfoliobol.
2021. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"en sem gondolom, hogy kivezetne ezt a tipust a portfoliobol"

Látszik nem ismered a témát.

Ha ki is vezetik attól még fogják támogatni.

2021. jan. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Úgy értettem, hogy a támogatásból kivezetni, nem az értékesítésből.
2021. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megtekintve azt, hogy a már kivezetésre került készülékek támogatása mennyi idő után szűnt meg, magam is azt mondanám, hogy jellemzően 5 évig tart egy készülék támogatása.


Jelenleg egyébként a 6S a legrégebbi, még támogatott készülék, mely támogatását várhatóan az IOS 15 megjelenésével fogják megszüntetni, akkor a készülék már 6 éves lesz.


Mivel az elmúlt években megjelent készülékek között nem volt jelentős teljesítménykülönbség, még azt is el tudom képzelni, hogy a támogatás időtartama is évről-évre hosszabb lesz.

2021. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 3 évig szoktam használni egy telefont max, mert addig nincs semmi romlás a teljesítményében. 2016-ban megvettem az iPhone 7-et, amikor kijött, aztán 2019-ben megvettem az iPhone 11-et, szintén megjelenés utáni napokban. Az iPhone 7 még jól működött, amikor eladtam, de pl volt az a hibája, hogyha írtam a billentyűzeten, akkor nem írta be azonnal a szavakat, hanem kb 1 másodperc késleltetéssel nagyon gyorsan beírta az összes betűt. Ja meg 1x cserélni kellett az akksiját.
2021. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!