Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az Iphone 11 pro az...

Megéri az Iphone 11 pro az árát? (339 990 ft)

Figyelt kérdés
Rég óta vágytam rá. Múlt héten rendeltem meg, mert hamarosan eltűnik a piacról. Megrendelés kifizetésekor már kicsit bizonytalan voltam. Napokban szállítják ki és tegnap nap közben nagyon izgatott voltam és most hogy nehezen alszom el, most meg hírtelen hatalmas összegnek tartom egy telefonért. (Mondjuk a csúcs kategóriába tartozik)

2021. jan. 5. 01:02
A kérdező szavazást indított:
Ne bánd, nagyon fogsz neki örülni!
Használd egy pár évig, aztán add el jó árért.
Mondd le gyorsan a kiszállítást és vegyél olcsóbban egy android telefont.
48 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
68%
Egy evig minden karcolastol reszketni fogsz mikozben a facebook ugyanolyan lesz rajta. Majd felmillio egy szaros 8x10 cm-es kepernyoert?
2021. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
40%

én akárhányszor kivágok egy nagyobb összeget utána ugyanez van.

minek nekem 11 pro? (2019 októberében vettem - nem fogsz benne csalódni! grat hozzá! :))

minek nekem 4k tv?

minek mégegy bicikli?

minek drón?

minek számítógép?

minek fényképező?

stb :D


De majd rájössz, hogy nagyon jó hogy megvetted, mert egy nagyon jó termék.


Ami miatt nem irigyellek az a következő válaszok lesznek.

Majd reggel megjelenik a(z an)droid kommandó és minden szinten elmondják majd, hogy mekkora sznob idióta barom vagy. Ne törődj velük!

Ilyenkor persze nincsenek itt, mert anyuka letette őket 9 órakor az ágyba. :D

2021. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
53%

Szia,na hát jó helyre raktad ezt ki,mert az tuti,h minden hulyeseget fogsz erre kapni.

Ne más véleményére adj.

Ha neked az a telefon a minden vágyad volt,és arra szántad azt a pénzt, akkor nincs ezzel semmi baj.

Nyilván drága mulatság, de kinek mi...más azt mondja h gyökér aki 50nél mar tobbet ad ki,de az is sok,másnak meg nem volt 300ezer Ft alatt telefonja se.

Biztosan örülni fogsz neki egyébként:)

Ezt pedig te tudod,h andoridot akarsz e helyette és inkabb meg se az a vágyad a 11 pro.

Egyébként meg az apple be inkább a nevet,márkát fizeted meg,minden is túlárazott,telefonok 400ezrekert, ugyan már...de hát manapság ez van,ilyen árak, divat, minden más.

Használd egészséggel!😊

2021. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
62%

#1, 1 honapja rendeltem apple watchot és 256 GB iphone se-t, az óra a 2. nap már karcos volt,kb röhögtem egyet. Használati tárgy, ennyi. Pedig nekem is nagy kiadás volt. Nyilván a telefonom van tok meg üvegfólia, vigyázok rá, de nem reszketek, hogy karcos lesz.

11 amúgy mèg sokáig lesz

2021. jan. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
69%

Persze, hogy hatalmas összeg most jössz rá, hogy ugyan arra használod a telefont mint én akinek 90 ezres telefonja van.

A márkáért fizetsz sokat.

Én mint dolgozó ember aki minden forintért vért izzad meggondolom 2x mire mennyit költök ha te ezt megtudod magadnak engedni és erre vágysz akkor nincs miért gyötörni magad.

2021. jan. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
Kettőt kérek!
2021. jan. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
34%
Mennyi a havi fizetésed? Mert nem mindegy mennyit dolgozol ezért a pénzért.
2021. jan. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Morzsi007 ***** válasza:
35%

Én a 12 Mini-re sajnáltam a pénzt, a 8-al is el voltam, de azt most megkapta a párom. Nem akarok nagyzolni, de most van már pénzem, megvehettem volna a 12 Pro Maxot is nyugodtan, de akkora batár, hogy a kicsi mellett döntöttem, így is majd 1 hónapot agyaltan rajta. Mikor nem volt rá pénzem, akkor gondolkodás nélkül rendeltem a 6 plus-t, meg előtte a 4S-t.

Sokszor volt már ilyen érzésem, mint neked, hogy biztosan kell ez nekem? Legutóbb drón vásárlásnál, aztán mikor megjött, akkor már örültem neki.

2021. jan. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Morzsi007 ***** válasza:
33%
Mondjuk én használt 11 pro-t néztem volna.
2021. jan. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem érné meg, de én nem vagy te.
2021. jan. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!