Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki Samsung...

Van itt olyan aki Samsung Galaxy A21S készüléket használ?

Figyelt kérdés
Mi a véleménye róla?
2021. jan. 8. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Talán ezek segítenek: [link]
2021. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem. Én kérdeztem valamit arra válaszolj!

Neked mi a véleményed róla?

2021. jan. 8. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Ja, jó, bocs már, gondoltam ezeket még nem olvastad.

Én nem ilyen telefont használok, de ők igen, ezért linkeltem.

De, ha ilyen támadó hangnemben válaszolgatsz, nekem már nem is kell véleményeket keresnem.

2021. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azokat én is megtudom nézni.

Én arra vagyok kíváncsi hogy az itt jelen lévő emberek mi a véleményuk róla.

Azt én is megtudom nézni amit linkelsz.


Fejezd már be ne legyél nagyképű... Ki támadó hangnem? 😂😂😂

2021. jan. 8. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nincs, nem is lesz. Egy nagyon alsókategóriás telefon, nem szabad venni.
2021. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sziaa, lehet már késő, de azért leírom. Nekem december vége óta van ez a telefonom,ár-érték arányban TÖKÉLETES! Mielőtt megvettem sok videót meg mindent megnéztem, amit mondtak róla negativat, valami oldal nyikorgas, hát én azt sose hallottam, meg hogy a képernyője nem a legjobb, persze lehetne nagyobb felbontású is(azt hiszem ez az😂 nem értek hozzá) viszont ha csak ránézek a telefonra nem látom hogy pixeles lenne vagy barmi, de sztem ez egy Samsungnál azért alap mostanában. Összességében imádom, most egy pár évet még tervezem használni, ha késő a válasz, bocsanat, már valaki mintha mondta volna hogy nem lehet már kapni(ez nem tudom igaz-e)
2021. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
itt nem a kijelző felbontása a gond, hanem hogy a leggagyibb TFT panel van benne.
2021. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én tényleg nem értek hozzá, szóval az mi?😂
2021. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a mobilok kijelzője általában IPS (olcsóbb kategóriánál) vagy AMOLED (drágább kategóriánál)


A TFT a legkevésbé színhű, gyenge a fényereje és rossz a betekintési szöge.


Ettől jobb az IPS, ami színhűbb, fényerőben is jobb és betekintési szögben is.


És a kategória csúcsát az AMOLED képviseli, ami a leginkább színhű, legnagyobb fényerejű és legjobb betekintési szöget kínáló panel. Energiatakarékosabb is (minél sötétebb a szín, annál kevesebb energiát fogyaszt a képernyő) és vékonyabb is lehet a telefon, mert nem kell külön háttérvilágítás, hanem a pixelek adják a fényt.


Az AMOLED hátránya, hogy 7-8 óra után, ha ugyanaz a kép van megjelenítve, akkor beég a kijelzőbe a megjelenített tartalom. Leggyakrabban a gombok égnek be. Ez a beégés sokszor végleges, amit csak kijelzőcsere old meg.


Hasonló jelenség van az IPS paneleknél is, de az elmúlik egy idő után.


Értetlenül állok, vagyis szerintem nem csak én, hogy a Samsung miért használt TFT panelt telefonba, költségcsökkentés ide vagy oda...

2021. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 josephw válasza:
Én imádom! Nagyon könnyen tudom kezelni, gyors, jó képeket lehet vele készíteni. 😍
2021. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!