Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnám eladni ez a...

Mennyiért tudnám eladni ez a telefont?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Storm 9520-at. Szoftverhibás volt, de újraraktam, azóta jó, viszont nem tud magyarul. Sajnos vannak fizikai hibái is, a bekapcsoló gomb szar, csak az akkumulátor kivételével és visszarakásával lehet bele életet lehelni, beszédhangszóró hangja borzalmasan torz, a hátlap eléggé karcos, az akku pedig gyorsan merül, mondjuk ez tizenvalahány éves mobilnál normális, meg lehet venni utángyártottat is... Ezeken kívül minden funkciója tökéletesen működik, kipróbáltam mindet.

Szerintetek ilyen állapotban megvenné valami gyűjtő? Ha igen, mennyiért?


[link]

[link]



2021. jan. 9. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebayen full működőképes tip-top állapotban 10-12 dollár.
2021. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem telefon, ez szelektiv hulladek.


Gyujtok is korberohognek, ha a szetkarcolt, mukodeskeptelen szemetedet megprobalod penzert eladni nekik.

2021. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Engedd el, egy zacskó szotyit még kaphatsz érte.
2021. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A leírtak alapján, nagyon jó indulattal adnék érte egy 500-ast.

2021. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan te vetél egy elektronikai hulladékot és most te is el akarod adni pedig tudod hogy nem jó.
2021. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtad hogy tegnap vetted?

Akkor miért nem tudod az árát?


Egyébként is zavaros a történeted.


Szerintem loptad vagy találtad...

2021. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
2000 ft-nél többre ne számíts. Ha nem csak trükközve lehetne bekapcsolni, akkor még jó lenne egy gyereknek mint első telefon (hogy lám elhagya-e meg hasonlók), de így szerintem vevőt se fogsz rá kapni.
2021. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki az egyáltalán, aki ilyen roncs telefont venne? Milyen megfontolásból? Nekem mondjuk ingyen se kéne, de vannak azért elég fura emberek.
2021. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#6 Haveromnak adtam el huawei-t, és ő adott érte 5000 forintot meg pár régebbi telefont, hogy adjam el őket amennyiért tudom. Nem kell egyből rosszra gondolni.
2021. jan. 9. 19:43
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elég rossz üzletet kötöttél... :D
2021. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!