Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnám eladni ez a...

Mennyiért tudnám eladni ez a telefont?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Storm 9520-at. Szoftverhibás volt, de újraraktam, azóta jó, viszont nem tud magyarul. Sajnos vannak fizikai hibái is, a bekapcsoló gomb szar, csak az akkumulátor kivételével és visszarakásával lehet bele életet lehelni, beszédhangszóró hangja borzalmasan torz, a hátlap eléggé karcos, az akku pedig gyorsan merül, mondjuk ez tizenvalahány éves mobilnál normális, meg lehet venni utángyártottat is... Ezeken kívül minden funkciója tökéletesen működik, kipróbáltam mindet.

Szerintetek ilyen állapotban megvenné valami gyűjtő? Ha igen, mennyiért?


[link]

[link]



2021. jan. 9. 16:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Elvileg a jófogáson 10 ezertől kezdődik...
2021. jan. 9. 19:53
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irány a jófogás! Sok szerencsét az eladáshoz!
2021. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ok köszi. Felteszem 10 ezerért és ha nem viszik majd lejjebb viszem.
2021. jan. 9. 19:59
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem éri meg az a nyűg ami az eladásával jár, azt az összeget amit kaphatsz érte.

Szó szerint szemét...

Az ilyet ki kell dobni és legalább megnyugszik a lelked.

2021. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol ér az 10000 forintot??? :D
2021. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jófogáson.
2021. jan. 9. 21:01
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat en pont ilyen blackberry-t nem lattam jofogason, ennel ezerszer jobb allapotban levok kerulnek 6-13 ezer forintba, garancia is jar hozzajuk+meg merem kockaztatni, hogy kb hasznalva se voltak, kinezet alapjan.

Ez meg szerintem ingyen se nagyon kene senkinek, sajnalom.

2021. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!