Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Léteznek még kicsi okostelefonok?

Léteznek még kicsi okostelefonok?

Figyelt kérdés

Elegem van a sok 6" méretű, vagy annál is nagyobb okostelefonból.


Már a régi Xiaomi Redmi 3S-emet is nehezen szoktam meg 4 éve (5"), de az még belefért normálisan a zsebembe, és még pont nem volt számomra túl nagy a képernyő mérete.


Három évig bírta, miután tönkrement, tavaly beújítottam egy Ulefone-al, a fellelhető egyik legkisebb képernyőméretű okostelefonnal, de az is 5,5"... ráadásul annyira nehéz volt, hogy a gps tartóm el is hajlott alatta.


Az Ulefone sajnos tönkrement, szeretnék egy max. 5,5" képernyőméretű okostelefont. Létezik egyáltalán még ilyen? Vagy csak az iPhone SE az egyetlen opció? Szeretnék az Androidnál maradni, ha lehet.


Örülnék, ha linkelnétek pár ilyen telefont, ha ismertek ilyet. Ulefone kizárva! Nem véletlen váltok olyan hamar, rossz tapasztalataim vannak vele.



2021. jan. 10. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2021. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, szétnézek.


Akinek esetleg személyes tapasztalata, ötlete van, hogy mit vehetnék 50-ért, ne tartsa magában. :)

2021. jan. 10. 14:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem igazán találni, remélhetőleg valami androidos gyártó kidob egy középkategóriás kis telefont.

Iphone 2020 mini koppintásnak én is örülnék samsung/huawei/xiaomi kiadásban 50-100e ft között, nem 200-ért.

2021. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3


Mióta tönkrement az Ulefone-om, egyelőre a régi Alcatel Pixi 3-am használom, hát, évek óta először fért be rendesen a telefon a zsebembe, tudom rendesen használni 1 kézzel, elbírja a gps tartó, sőt, a kocsiban az óracsoportra is felfér (a közepén van a km nullázó).


Elég nagy előny, csak nagyon régi szegény...


Fene se gondolta volna, hogy ez egyszer piaci rés lesz.

2021. jan. 10. 14:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nemhiszem, hogy lesz ujra trendje a kis telefonoknak. Az iPhone 12 mini is gyengen fogy, a 12 pro max meg a legjobban...
2021. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ezt a te telefonodat, de hasonló problémával kűzdök. Én talán a Samsung A41-et néztem, hogy talán megfelelne, olyan határeset. Nem tudom, hány colos a képernyője, de kézben fogva nekem az a max. kényelmes és használható méret.
2021. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Ejha, az nekem már túl nagy. :D


Az én kis Alcatelem amúgy 4"-os. Nem túl ismert modell, ráadásul öreg is, ebben az évben lesz 6 éves. Pár trükkel még használható a mindennapokban (Messenger, Google Maps, internetezés), de elég nehézkes már. De még mindig ez a legmegbízhatóbb telefonom, nem véletlen nem dobom ki...

2021. jan. 10. 15:03
 8/13 A kérdező kommentje:

#5


Nem értem a trendet, de valószínű a trendet nem a dolgozó emberek diktálják. Engem a munkámban, és még az egyetemen is zavar a nagy telefon. Vezetésnél (navigáció) meg főleg.

2021. jan. 10. 15:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Esetleg Google Pixel 4a, persze ez jóval több, mint 50e.


Ezen kívül nem nagyon van újonnan kiadott kompakt telefon. Se a Samsung S10e se a Xiaomi MI9SE nem lett siker, pedig mindkettő kompakt volt, igazából a kompakt telefonra nincs kereslet. Próbáltam már navit használni Iphone SE (2016)-on hát azért egy picivel nagyobb kijelző jól jött volna.

2021. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 12 mini vagy az SE 2020 a két lehetőség, bár egyik sem 50 ezer ft. Bár 5 év támogatással vannak, ami hosszú távon jó. Vagy, ha régebbi telefon is szóba jöhet ott az eredeti 2016-os iPhone SE. Mai napig teljesen jól használható, stabil és viszonylag gyors. Használtaln fillérekért hozzá lehet jutnu, egy akku csere (ha szükséges) és még 2-3 évet ki lehet vele bírni.
2021. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!