Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs ma már normális...

Miért nincs ma már normális okostelefon?

Figyelt kérdés

Az okostelefonok közül szerintem a galaxy s3 volt a legjobb, de akkoriban nagyon sok kihívója is hasonló volt.

Sajnos most le kell váltanom az s3-amat, mert kéne a 4g, de döbbenten veszem észre, hogy nincs olyan telefon ami megfelelne az alábbi igényeimnek:

- levehető hátlap, és kivehető aksi

- 5 colnál kisebb, leginkább 4.5-4.7 colos kijelző (elegem van a tepsikből)

- legalább 720 x 1280-as felbontású kijelző

- 4g

- 8 mpx kamera

- ne legyen 14cm-nél magasabb

- Androidos legyen


Tudnátok ilyen telefont ajánlani? Már több mint 3 éve használok galaxy s3-at, és eddig évente kellett benne akkut cserélni. Jelenleg csak olyan telefonokat találtam, amiknél nem hogy be van integrálva az akksi, hanem ráadásul még a kijelzőt is ki kell venni ha cserélni akarom.


Ami NEM érdekel:

- vastagság

- Android verzió

- gyártó


Tudnátok ilyet ajánlani?



2018. máj. 4. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Galaxy A3 2017, az 4.7 inches, 135 mm hosszú, bár a tudásához képest drága
2018. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sok levehető hátlapos telefonom volt. (S3, S4, Note 3) fél évente tönkre ment az aksi, így hasznosnak találtam a levehető hátlapot.

Viszont azóta cseréltem S6-ra, és 1 év használat után is ugyanolyan volt az elettartam. Most s7-em van, ez is egy éve. Az aksi szintén olyan majdnem mint első napon. Szóval sokkal jobb minőségűek a mai aksik, szerintem nem kell ettől tartanod. Ha meg mégis tönkre megy, az s6-s7 esetében könnyedén le lehet venni az üveg hátlapot egy hajszárítóval. (Ugyanaz mintha heat gun-al lenne csinálva...)

És simán hozzá lehet így jutni az aksihoz, majd visszatenni a hátlapot kétoldalú ragasztóval.

(JerryRigEverything azthiszem a profi csávó neve YouTube-n, ott sokat lehet tanulni.)

Persze ez csak abban a legvégső esetben, ha nem találsz megfelelő telefont magadnak. Nem levehető hátlapos telefonok közül meg az s6/s7 a legkönnyebben szerelhető.

2018. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Iphone SE a jó telefon.
2018. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Halad a kor, meg a technika, még ha neked nem is tetszik.

Össze csukhatós , gombos ne legyen?

2018. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az s6-ot még nem néztem, jó tipp!

Utolsónak: nem kell a nyomógombos nekem, de a vicc az, hogy még azt is lehet kínaiból tucatszám kapni, és másodlagos telefonnak van is egy ilyen butatelefonom. Csak az a kategória nincs, amit itt leírtam.

Ez csak azért zavar, mert kicsit visszafejlődésnek érzem az egészet.

2018. máj. 4. 18:32
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nézz körül a Sony telefonok között. Azok minőségiek és van kisebb képernyős is.
2018. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a tippet, azokat néztem én is. Végül egy galaxy a3-at vettem, nagyon jó hogy kicsi, és talán túl fogom élni a beépített akksit a gyors töltésnek hála.

Az xperia compact is lehet jó lett volna, de az nagyon drága jelenleg az a3-hoz képest. (52000 ft vs 77000 ft.)

2018. máj. 9. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!