Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Android 10-es...

Hogyan lehet Android 10-es telefonon hivasrogzitest megoldani Xiaomi Note 10?

Figyelt kérdés

Miota android 10-es telefonom van nem tudok hivasokat rogziteni, pedig nekem kulcsfontossagu lenne, mivel ertekesito vagyok es tobb 100 klienssel beszlek naponta es lehetetlen megjegyezni, hogy kivel mit targyaltam.


Azert csereltem ki a telefonomat, hogy gyors legyen es ne akadozzon - amivel nincs is gond de hivasokat felvenni nem lehetseges - ezert kenytelen leszek ha nem letezik semmi megoldas hogy kinlodjak egy regi telefonnal amelyen regi android mukodik.


Varom a valaszt es a megoldast, hogy ki hogyan oldotta meg.


Koszonom



2021. jan. 13. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg van a telefonban is beépítve, a beállításokat túrd át.

Google Playről is működhet néhány app, pl ACR.

Illetve nagyon sokan ajánlják ezt az XDA fórumokon: [link]

(Vagy ennek a fizetett változata, attól függ, van e szükség rá.)

2021. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hívást indítasz vagy fogadsz,akkor a képernyőn automatikusan felugrig a hívásrögzítés ikon.ilyen magnókazettára hasonlító..
2021. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, itt tedd fel a kérdést:

[link]

De esélyes, hogy a gdpr miatt csak rom cserével lesz rögzítés, az meg nem magától értetődő lépésekből álló játék (az eu-ba szánt készülékekből kivette a Xiaomi a hívásrögzítést)

2021. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!