Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hívogat valaki telefonon...

Miért hívogat valaki telefonon állandóan?

Figyelt kérdés

Helló.

Bocs, hogy hosszú de kérlek olvasd el.

Október vége fele óta hívogat valaki egy ismeretlen számon. Először azonosítatlan hívást írt ki majd ismeretlen hívás. Kezdetben is csak azért vettem fel mert munka keresés miatt gondoltam, hogy valaki hív de rájöttem munkák általában nem titkos számról hívnak. Felvettem majd ilyen fura háttérzajok voltak, mintha valaki direkt zörgetne zacskókat meg kopogna az öklével. Utána párszor felvettem neki mert kíváncsi voltam ki meg mit akar, de ismételten ezek a zajok voltak meg egyszer beleszólalt, de csak motyorgott valamit a szája alatt, pedig mondtam, hogy beszéljen érthetően, nem tette. Kislány hangja volt. Hívásai felismerhetőek, hisz egy nap 2x egymás után hív volt egy nap 6x a legtöbb. Sokszor este 22:20 körül hív. Volt, hogy felvettem majd kinyomtam és ezt ismételte többször, meg hívott és kinyomtam akkor ismét hívott...Van hogy hetek telnek el míg nem hív, mostanában egyre agresszívabb a zajok amiket csinál. Ma vettem fel neki pedig rég ignoráltam már de felvettem és annyira agresszívan ütögetett valamit meg a zacskó zörej, én is elimitáltam amit csinálta azt letette...Nem értem mire megy ki neki. Kezdetben szóltam belecsal, hogy halló ki az utána semmit. Volt, hogy felvettem majd letettem majd nem szóltam bele és fél perc után tette le csak..Nincsenek rossz akaróim legalább is nem tudok olyanról aki ennyire megzakkanna. Letiltani se tudom, hisz ismeretlen szám. Számot cserélni sajnos még nem tudok munka keresés miatt, mert addig szeretném ezt a számot megtartani amíg biztos munkám lesz. Napokban Washingtonból is kerestek 2 napig de ezt semmikép nem vettem fel. Viszont gyanítom, hogy az ismeretlen valami 13 éves kislány lehet aki unatkozik talán. Mit gondoltok miért csinálhatja? Mit nyer ezzel? Ő pénze fogy nem az enyém. Október óta hívogat. De ma már nem olyan intenzíven mint kezdetben. 23l



2021. jan. 14. 17:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat jó?
2021. jan. 14. 18:07
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki tudja. Lehet, csak egy gé XD
2021. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gép^
2021. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

na jó :D..

mondtam, hogy egyszer hallottam a hangját nagyon kislányos volt.

csak nem tudom honnan a fenéből szerezte meg a telefonszámom.

sehol nincs meg publikusan..

2021. jan. 14. 18:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Ó, hát ezt bárki megtudja csinálni, felveszi, azt lejátsza. Annak idején volt egy 3 számjegyü telefonszám, amit ha felhívtál, random mondatokat mondott be egy gép.
2021. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Manapság sok kisgyereknek is van már mobilja, akár SIMkartyával, hogy utazáskor legyen mobilnetje a gyereknek, aztán lehet full véletlenül bepötyögte a számod és azt hívja újra.

Apám hasonlóan járt csak vezetékessel. Ott ugyan ő hívta a számot, és utána a gyerek azzal szórakozott, hogy nyomkodta a visszahívó gombot, nagymama meg nem szólt rá.

Tiltsd le a számot, és le lesz vele a gondod.

2021. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De privát a szám.
2021. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen privát.

se visszahívni se lenyomozni nem tudom.

nem jelez ki számot csak annyit hogy "ismeretlen hívó"

2021. jan. 14. 19:14
 9/13 A kérdező kommentje:

6jó teória lenne ha nem lenne mindig ugyanaz a háttérzaj,

ez tényleg olyan mintha valaki direkt csinálná hogy idegesítsen vagy nem tudom..mostmár tényleg agresszivabban csinálja...meg nem hívna este tiz után vagy egy nap 6x is!

2021. jan. 14. 19:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha más a háttérzaj, akkor is simán lehet egy gyerek. Én letiltanám telefonban a magánszámok fogadásást (nekem eleve le is van) , ha munkaügyben hívnak azok tuti nem fognak rejtőzködni, ez inkább ügynökökre (biztosítós stb) jellemző.
2021. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!