Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtette Iphone Icloud...

Elfelejtette Iphone Icloud jelszót visszalehet hozni?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem az Icloud jelszavamat de az apple id megvan sőt be is vagyok jelentkezve, csak az icloudba nem tudok belépni mert az másik emailen van. Szeretném törölni minden adatot a telefonomból és gyári beállításokra tenni de az icloud miatt nem tudom. Van erre valami mód? Iphone 5s.

2021. jan. 15. 02:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

A gyári beállítások visszaállításának van más módja is, viszont ettől még hozzá lesz rendelve az iCloud-hoz a telefon, ha újra akarod aktiválni és ez nem fog menni...

Talán az itt leírtak segítenek:

[link]

2021. jan. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Ha nem megy, akkor hívd fel az Apple magyar ügyfélszolgálatát!

06 80 983 435

2021. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Így van, addig ne végezz gyári visszaállítást se amíg ügyfélszolgálattal nem beszéltél, meg talán az első válaszomban lévő hivatkozás hátha segít.
2021. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Épp egyik ismerősöm járt így pár hete. Kérni kell új kódot, ha jól tudom az iCloud és ID ugyanazt a fiókot használja. Ő már le is tiltotta, egy másik iPhone-nal (Apple support app) kértünk neki őj kódot. Ő telepíteni se tudott már semmit, mert be kellett volna jelentkezni az ID-ba. Talán 9 vagy 10 nap volt mire feloldott a tiltás. Ha neked nincs letiltva elvben simán kérhetsz új kódot.
2021. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Mivel elvileg be van jelentkezve, a #1 hozzászólásban szereplő hivatkozás alatt leírtak hátha működnek.
2021. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
csak az a gond hogy az icloud emailem más mint az apple idm ezért nem tudok belépni :( valamiért régen más emailt adtam meg.
2021. jan. 15. 16:56
 7/40 anonim ***** válasza:

[link]

Kérj új jelszót itt. Az e-mailt egyáltalán tudod?

2021. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
azt tudom de itt sajnos probáltam de nem jártam sikerrel.
2021. jan. 15. 17:15
 9/40 A kérdező kommentje:

meg van az apple id meg a jelszo

az icloud email csak a jelszava nincs :(

2021. jan. 15. 17:15
 10/40 A kérdező kommentje:
de mindegy is végülis mert tegnap kiprobáltam azt mégsem javult meg hanem ugyanugy süket maradt a mobil. süket tárcsázáskor meg hívás fogadáskor szóval ja de köszi a válaszokat :)
2021. jan. 15. 17:16
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!