Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtette Iphone Icloud...

Elfelejtette Iphone Icloud jelszót visszalehet hozni?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem az Icloud jelszavamat de az apple id megvan sőt be is vagyok jelentkezve, csak az icloudba nem tudok belépni mert az másik emailen van. Szeretném törölni minden adatot a telefonomból és gyári beállításokra tenni de az icloud miatt nem tudom. Van erre valami mód? Iphone 5s.

2021. jan. 15. 02:38
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
29.azt hittem más vagy bocsi :D..amőgy köszi a válaszokat csak nem szeretem ha kioktatnak :(
2021. jan. 16. 14:44
 32/40 A kérdező kommentje:
jaa na köszii :D megpróbálom akkor hátha
2021. jan. 16. 14:45
 33/40 A kérdező kommentje:

Ebben az esetben annak az Apple ID-nek a jelszavát kell visszaállítani a korábban már linkelt módon.


próbáltam sajnos nem sok sikerrel mert nem tudja azonositani vagy mi és nagyon nemm emélékszem a jelszóra.:(

2021. jan. 16. 14:45
 34/40 A kérdező kommentje:
hát beirtam az appleidhez tartozo jelszot az icloudos emailhez de helytelen.
2021. jan. 16. 14:47
 35/40 anonim ***** válasza:

Szerintem ha új telót veszel, akkor is probléma lesz a fiókodba belépni, már pedig megvásárolt alkalmazásokat hogy ne kelljen többet megvenni, stb csak így tudnád megoldani.

Nekem is van icloud-os címem, Apple ID-m is és az Apple Id határoz meg mindent, ezért nem értem, miért nem megy.

Én az első válaszoló vagyok, aki a hivatkozást ajánlotta.

Sajnálom, hogy nem sikerült.

2021. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

35.nem baj végülis:)

új telefonnál úgy is teljesen új apple idt akarok majd hisz nincsenek megvásárolt dolgok, új appokat töltök majd le stb szóval vadi új lesz. Sőt ha ezt majd megcsinálom akkor majd valami olyan helyre irom a jelszavakat hogy ne vesszen el évek mulva se :D..

2021. jan. 16. 14:52
 37/40 anonim ***** válasza:

Én úgy látom ezt a szitut h neked van egy régi id-d ami a telódon van regelve de azóta van egy másik ami a másik eszközödön működik a jelszavával.


Látom, hogy friss ez a poszt de leírom hátha másnak is segíthet később.


[link]

Ez az oldal végigvezet a problémás id-d helyreállítására.


Másikm opció hogy az ismert jelszavú id alatt meghívod a másik készülék id-jét családi megosztásba, vagy fordítva, hogy a jelszó nélküli fiókba hívod meg a másik id-t és családtaggal igazolva visszaállíthatod a jelszavad.

2021. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
A jobbképűbb id-et tartsd meg a másikat meg töröld. Nem kell új fiók minden készülékhez, egy legyen és akkor minden meglesz.
2021. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

még mindig itt tartunk? még mindig nem sikerült megoldani? Elmondtam már 10x mit szórtál el és mi a megoldás!!!!!

jJellemző... nem olvasdo el mit kell csinálni (ha meg elolvasod, akkor nem érted meg -› ezt hívják funkcionális analfabetizmusnak, ostoba vagy hozzá, csinálsz 8-10 fiókot, aztán meg még ahhoz is buta vagy hogy a jelszót megjegyezd.

A végeredmény: Az Apple a hülye, az iPhone a szar.


Egy AppleID-d legyen!

Egy!!!!!!!

Értem???????

2021. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

#39

Az új hozzászóló vagyok.

De, biztos megoldódott, nem kell ezért megbolondulni.


Írtam azt is hogy:

"Látom, hogy friss ez a poszt de leírom hátha másnak is segíthet később."


Ha zavar a téma értesítője, kapcsold ki!

2021. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!