Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon miért van az,...

A telefonomon miért van az, hogy néha nem jön semmilyen értesítés a messengerből?

Figyelt kérdés

Néha jó néha nem. Ha várok fontos válaszokat sokszor csak a nagy semmit kapom, közben meg írnak. De sokszor meg jó. Ahogy jön egy üzenet már jelzi is.


Ma reggel írtam valakinek. Egy kollégámnak, nagyon sürgős választ vártam tőle. Kilépek a messengerből, lezárom, lerakom a gépem mellé. Várok, várok, semmi. Hát mondom ilyen nincs, mi a francot csinálhat. Felveszem, feloldom, és látom, hogy te jó isten, 18 perce írt már egy választ, csak nekem nem jött értesítés.


AZTÁN! amikor sok ideig nem jön értesítés, sokszor az éjszaka kellős közepén áll neki egymás után sorozatosan pittyegni és villogni a kijelző, mintha abban a pár másodpercben érkezne az a kétszáz üzenet amit a nap folyamán kapok. Mi a franc van vele???????


Ez így rohadtul nincs rendben, szeretnék rá megoldást találni!!


Xiaomi redmi note 7 pro.


2021. jan. 15. 13:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy késve jelennek meg sokszor az értesítések. Néha megjelenik jól néha meg órákat késve.
2021. jan. 15. 13:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A messenger hibája, nem a telefonodé.

Azért érdemes ellenőrizni, hogy engedélyezve van e a futtatás a háttérben.

2021. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt hol kell? Be van állítva, hogy fontossági szint, magas. tehát MINDEN kis sz*rról küljön nekem minden értesítést
2021. jan. 15. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szar a messenger
2021. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy a másik opció ha van párod hogy néha belenéz a telefonodba így eltűnik ugyebár az értesítés a szalagcímről

Amúgy messenger hiba

2021. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ezt csinálja, plusz random kiírja néha, hogy az adott beszélgetésben nincsenek üzenetek, illetve nehezen/összevissza tölti be amit elküldenek. Nem a telefonoddal van baj valószínúleg, ahogy fentebb is írták.
2021. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaa akkor jó. Elég idegesítő amúgy, hogy egész nap semmi értesítés nem jön, és hajnali 3-kor kezdi csak betölteni. Felvillan a kijelző, fényárban úszik a szoba, pink, pink, pink, pinkpinkpink, pink......pink, pink pinkpink. És amikor betöltötte a napi üzeneteket akkro elhallgat. Ennyi a történet
2021. jan. 15. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg esetleg a messenger lite-ot, az nincs túlbonyorítva, és eddig mindig rendesen megjöttek az üzenetek. De mi inkább a vibert használjuk, az megbízhatóbb, pl nem mutatja órákkal később is, hogy elérhető a másik fél, miközben nem.
2021. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálja, de érdekes módon ha meghagyom a chat fejet, akkor időben jönnek az értesítések.
2021. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szintén ugyanez. Csak akkor jelez, ha épp olyan kedve van. És velem is előfordult sokszor, hogy vártam egy üzenetet, de semmi jelzés, majd látom, hogy percekkel ezelőtt már kaptam választ. Vagy még azt is szokta csinálni, hogy átmegyek wi-firől mobnetre, és egyáltalán nem kapok semmi üzenetet, de az üzenetem elküldi, majd ha visszamegyek wi-fire, akkor kiírja a chatben, amit a személy írt nekem, csak valamiért nem láttam. Régebben nekem is csinált olyat wifi-mobnet átváltáskor, hogy egy 30x pittyeg, és megkapom azt, amit már nem hogy láttam, de válaszoltam is rá. Jó lenne valami alternatívát találni, mert sosem működik a messenger úgy ahogy kéne.
2021. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!