Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon miért van az,...

A telefonomon miért van az, hogy néha nem jön semmilyen értesítés a messengerből?

Figyelt kérdés

Néha jó néha nem. Ha várok fontos válaszokat sokszor csak a nagy semmit kapom, közben meg írnak. De sokszor meg jó. Ahogy jön egy üzenet már jelzi is.


Ma reggel írtam valakinek. Egy kollégámnak, nagyon sürgős választ vártam tőle. Kilépek a messengerből, lezárom, lerakom a gépem mellé. Várok, várok, semmi. Hát mondom ilyen nincs, mi a francot csinálhat. Felveszem, feloldom, és látom, hogy te jó isten, 18 perce írt már egy választ, csak nekem nem jött értesítés.


AZTÁN! amikor sok ideig nem jön értesítés, sokszor az éjszaka kellős közepén áll neki egymás után sorozatosan pittyegni és villogni a kijelző, mintha abban a pár másodpercben érkezne az a kétszáz üzenet amit a nap folyamán kapok. Mi a franc van vele???????


Ez így rohadtul nincs rendben, szeretnék rá megoldást találni!!


Xiaomi redmi note 7 pro.


2021. jan. 15. 13:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Gmail-en is ezt csinálja. Várok egy fontos választ, és semmi. Belépek, és basszus ott van fehéren, hogy 8 perce válaszolt. És ezt úgy, hogy rákoppintok duplán a képernyőre és ott látom, hogy nincs értesítés.
2021. jan. 15. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!