Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone-ra váltani?

Megéri iPhone-ra váltani?

Figyelt kérdés

Egy S9+-om van jelenleg. 2 vagy 3 éve van meg. Nagyon jól bírja, az akksija alapvetően rossz ugye.. de azóta nem lett rosszabb hálistennek. Egy iPhone 11-et néztem ki, kikúrt jó áron van. Ki akartam próbálni mindig is az újabb iOS-t. De félek, hogy hiányozni fog a One Ui, illetve a 6 gb ram.. a 2x optikai zoom, a QHD-s Super Amoled kijelző, a gyorstöltés.. Bár a 2x helyett kapok egy széleslátószögű kamerát. Amiért váltanék, az a kiváncsiság, illetve az A13-as chip, és mindig is szerettem volna hosszabb ideig játszani a Portré Lightning-al.

Észre fogom venni ezeknek a hiányát?

Vagy lesz ami "kárpótól"? De legalább kitudnám használni az Airpodsomat 100%-osan mondjuk.🤔

A másik kiszemeltem egy S20 ultra, de az nagyon drága, még mindig.

Ha van, aki ugyanebben a cipőben járt, az utóbbi 1 évben, az kérem írja le a véleményét♥️



2021. jan. 17. 01:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
82%
En is gondolkodtam rajta, az Iphoneoknak a kamerajuk eleg jo, az akksi nem jobb, sot gyengebb egy samunal. Sokkal kotottebb rendszer, es ugyfelszolgalat is alig van. A samunal 0-24-es. Az ipnek csak e-mailt tudsz irni, en mar alapbol ezert nem valtanek.
2021. jan. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

amiket leírtál hiányok azoknem olyan dolgok hogy sírni kell értük

a ram mennyisége az más tészta ugye tudod

telefon gyors lesz mert az én telefonomba is az a chip van ( SE 2020)

nekem a portré modok rohadtul bejönnek

2021. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Megérni megérheti, hiszen csak egy újabb modell.

Én mondjuk valószínűleg soha nem fogok már visszatérni iPhone-ra. (Lightning csatlakozó miatt.)

Viszont jelenleg is van itthon egy Ipad Air 2020-am. :)

- Oledes telefonokat használok már nagyon rég óta, és hát eléggé feltűnik, hogy az Ips Ips.

- 4gb RAM hááát nem feltétlen a legjobb egy 6-8gb-os telefon után, viszont azt kiemelem, hogy az Ipadem elsődlegesen laptop kiváltó eszköz számomra...magyarán azon dolgozok és szórakozok.


Ami viszont fixen kárpótolni fog:

-az Iphone-oknak mindig is jó kamerájuk volt

-az alkalmazás kínálat, rengeteg extrém jó alkalmazás van ios-re

-akkumulátor idő, ha nem használod a telefont (szinte alig merül, és ez szokatlan Android után :D)

2021. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor kipróbálom az iOS-et.
2021. jan. 17. 10:44
 5/15 anonim ***** válasza:

" 4gb RAM hááát nem feltétlen a legjobb egy 6-8gb-os telefon után " Ha androidos telóra vált.


Kérdező: én is 11re váltottam androidos amoled telóról, a kijelző nekem nem csalódás. ipsből konkrétan a legjobb fajta, sokakat meg egyenes zavar az amoled vibrálása.

2021. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
akksi is brutál jó, napi 3,5 óra kijelzőidővel 50%on van estére...
2021. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%

Sokan irjak itt a 4gb RAM-ot mint hatrany. Valoban kevesnek tunik, DE! az iphone minden alkatreszt sajat maga gyart, ezert ugy van optimalizalva, hogy a legjobban mukodjon. Nem veletlen az, hogy "csak" 4 gb ram kerult bele. Egyreszt igy olcsobb, masreszt meg a vilag leggyorsabb chipje van az iphone 11-ben, ezert arra optimalizaltak mindent, szoval szerintem tudjak, hogy mit kellett belerakni.


Sajat tapasztalatom nincsen meg, mivel nem iphone-t hasznalok, de erosen gondolkodom, hogy egy iphone 11-re be kellene ruhazni, es a jelenlegi telefonomat (A70-et) lecserelni.


Mindenesetre ird meg legyszi kerdezo, hogy hogy dontottel :D

2021. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

azt mondja h minden alkatrészt maga gyárt xd

valóban?

csak azért a sony tol veszik a gyártók a kamerát és a samsungtól a kijelzőt

de mindent maga gyárt xd

2021. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Rosszul fogalmaztam. A hardvert gyartja sajat maga
2021. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Már döntöttem 🙂

Holnap fogok venni egy iPhone 11-et.

Majd 1-2 hét múlva írok véleményt.

2021. jan. 17. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!