Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone-ra váltani?

Megéri iPhone-ra váltani?

Figyelt kérdés

Egy S9+-om van jelenleg. 2 vagy 3 éve van meg. Nagyon jól bírja, az akksija alapvetően rossz ugye.. de azóta nem lett rosszabb hálistennek. Egy iPhone 11-et néztem ki, kikúrt jó áron van. Ki akartam próbálni mindig is az újabb iOS-t. De félek, hogy hiányozni fog a One Ui, illetve a 6 gb ram.. a 2x optikai zoom, a QHD-s Super Amoled kijelző, a gyorstöltés.. Bár a 2x helyett kapok egy széleslátószögű kamerát. Amiért váltanék, az a kiváncsiság, illetve az A13-as chip, és mindig is szerettem volna hosszabb ideig játszani a Portré Lightning-al.

Észre fogom venni ezeknek a hiányát?

Vagy lesz ami "kárpótól"? De legalább kitudnám használni az Airpodsomat 100%-osan mondjuk.🤔

A másik kiszemeltem egy S20 ultra, de az nagyon drága, még mindig.

Ha van, aki ugyanebben a cipőben járt, az utóbbi 1 évben, az kérem írja le a véleményét♥️



2021. jan. 17. 01:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
Rendben! Mindenfelekepp irj velemenyt legyszi! :D
2021. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9%

Kijelzőről elmondanám a gondolataim:

Én épp most váltottam IPS (iPhone SE 2016) panelről OLED-re (iPhone 12).

A feketéket leszámítva nem fogsz sok mindent észrevenni.

Viszont Samsung amoled paneljeihez már volt szerencsém és elképesztően rossznak tartom őket, igaz, hogy nem csúcs kategóriás telefonokat láttam. Annyira élénk, mű színei vannak, hogy hihetetlen.

iPhone 11-et is már láttam élőben, IPS-ből nem igen van jobb.

Szóval szerintem ez nem igen lehet szempont a vásárlásnál.

2021. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem "jó" szemeim vannak ehhez. Láttam az S9+ kijelzője, és a 11 között a különbséget. Bár, lehet 1-2 hét és megszokom. És lehet csak akkor tűnik majd fel, ha a 2 egymás mellett van.
2021. jan. 17. 21:24
 14/15 anonim válasza:
Szerintem nem fog feltunni, csak igen max akkor, ha egymas melle rakod oket
2021. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggaszt a kijelző, vegyél egy használt, de jó állapotú 11 prot..
2021. jan. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!