Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont javasoltok,...

Milyen telefont javasoltok, ha az a szempont hogy a lehető legolcsobb legyen s csak az alabbiakra lenne használva, de arra viszont rendesen muködnie kéne?

Figyelt kérdés

3 db közösségi app letöltése s használata (egyszerre megnyitva):

3 közösségi auto app. (Mol Limo, Greengo, Sharenow)

Az auto használata közben GPS használat.

Autok használata elött s után illeve nyitáskor az applikácioval foto készitése. (gondolom ez alap de a rend kedvéért leirom)

Email kuldése csatolt fotokkal ha valami nem stimmel az appbéli fotozással.

Emailek szinkronizált azonnali fogadása.

Facebook és az ahhoz kapcsolodo messenger állandoan bekapcsolva levése és használata.

Ennyi s nem több.


2021. jan. 17. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ömmm jó lenne tudni egy árkategóriát. Amúgy az összes telefon képes erre, amit leírtál szerintem :D
2021. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A legolcsobb miért nem jo árkategoriának? (ha tudnám mennyi a legolcsobb ára akkor nem kérdezném)
2021. jan. 17. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

A felsorolt appok állandóan futtatva, erős, és sajnos nagyon is drága készüléket kérnek. Kamionos vagy?



Konkrét tipust nem tudunk írni, mert olyan nincs, hogy legyen jó és olcsó is.


Azt tudom felsorolni, hogy kb. mire kell figyelni választáskor:



3 közösségi app , 3 közösségi auto app, folyamatos facebbok+messenger....plusz a rendszer szoftverek, alkalmazások,

GPS, Mobilnet forgalom.


Memóriahasználata sok (2-3 giga is lehet, a programoktól függően), minimum 4 giga rammal rendelkezzen.


Háttértárnál alap lesz a 128 giga, de minél nagyobb, annál jobb, hiszen folyamatosan fotókat is készítesz majd vele.


A proci gyors legyen, minimum 8 magos (szerintem ennél gyengébb telefont ne is nézzél), akkuja legalább 5000-es kapacitású legyen (minél nagyobb, annál több üzemidőt tudsz kisajtolni belőle),és / vagy külső akkupack használata. Kell a nagy akksi, mert gyakorlatilag kikapcsolt képernyő mellett is folyamatosan teljes kihasználtságban lesz.


Amennyiben nem használod ki a közösségi oldalak teljes lehetőségtárát, érdemes lenne megfontolni a "Lite" appokat. Ezek is tudják az alapokat, üzenetnél jeleznek, feltölthetsz velük, csak nincs meg minden egyes extra funkció ( hatszázezer emoji stb.), mint a nagy társaikban. Viszont memória és akkuidő szempontjából sokkal rendszerkímélőbb alkalmazások.


Email klienst alapban is tartalmaz a rendszer. Ez a legtöbb email szolgáltatóval használható, üzenetről értesítést küld (beállításaid szerint).


Használtban is gondolkodj nyugodtan, mert egy ilyen kaliberü telefon, de érdemes ebben is akkut cseréltetni, mert nem tudhatod, hogy az előző tulaj mennyire nyüstölte szét...

2021. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikben érdemes gondolkodnod: Xiaomi, Huawei.
2021. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg honor
2021. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A közösségi autonak miköze a kamionhoz?

Az akkunak nem kell erősnek lennie, mert az autokban tölthető a mobil. Igaz ha nincsen gyorstöltése akkor ez a töltés csak a kimerulést lassitja.

2021. jan. 17. 13:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Kamionos.... bocs. Utasszállításra gondoltam, csak közben elkalandoztam. Sokfelé mész, de gondolom, nem folyamatosan töltőn szeretnéd tartani a telefont, Bár az autóban az is elfér. A külső packot csak az miatt ajánlottam, mert úgy tünt, hogy folyamatos a telefonhasználatod (face +messenger), így esetleges merülés esetén is van vésztöltő nálad (ha nem vagy az autóban , természetesen).


Pl ez jó lenne neked (akkuja is egész erős)? vezeték nélküli töltéses, egy Qi töltőt kell csak az autóba rakni. nincs kábelráncigálás:


[link]

2021. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy közösségi auto esetén nem nagyon lehet beraknivezeték nélkuli töltőegséget. lehet de macerás mert akkor mindig be kell rakni ki kell veni. szivargyujtos gyorstöltő adaptert szoktam használni, aminek usb aljzata van. töltésre ez vált be.
2021. jan. 17. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ide kéne az a selejt navonos gyerek, az ő telefonja jó erre a céra.
2021. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!