Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger miért ilyen?

Messenger miért ilyen?

Figyelt kérdés
Messengeren miért nem tudok képeket visszakeresni illetve képet szerkeszteni? Nem lehet valami régebbi verzió letöltésével ezt megoldani?

2021. jan. 17. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Le kell mentened a telefonodra azokat a képeket amiket meg szeretnél tartani vagy szerkeszteni. Sajnos ez nem olyan mint a vibert ami minden képet automatikusan eltárol a képek mappán balül, saját könyvtárba.
2021. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
a messenger nem felhő tárhely, nem menti el az adatokat, főleg ha törlöd is a beszélgetést.
2021. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy volt egy olyan funkció messengeren, ahol vissza lehetett keresni a képeket amiket elküldtem embereknek na most az helyén egy ilyen "keresés a beszélgetésben" funkció van.
2021. jan. 17. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Tévedés, régen a Messengerben az összes kép benne volt, amiket elküldtél valaha, azt azóta kivették. Sajnos. Így hát már nem tudsz rájuk vissza keresni.
2021. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oh, azthittem majd visszarakják, de akkor úgylátom nem.
2021. jan. 17. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en is eszrevettem, eleg zavaro. Viszont laptpon/pcn vissza tudod nezni a kepeket, es a telefonodon meg tudod szerkeszteni a kepeket.
2021. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De igen, lehet. Csak az a fontos, hogy töröld előtte, mert különben nem engedi telepíteni a régebbi verziót.


Én ezt használom, de kereshetsz másik verziót is, ha ez valamiért nem lenne jó.

[link]

2021. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
94%
#6 én telefonon nemtudok képet szerkeszteni.
2021. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 minden telefonon van google fotók [link] azon tudsz szerkeszteni. Vagy ha nincs tölts le egyet.


Vagy pedig a #7 válasza.

2021. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!