Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaptam egy értesítést a...

Kaptam egy értesítést a facebook messengertől: A(z) “üzenet küldése a következőnek: xy” nem tudta megnyitni a(z) “messenger”alkalmazást, mivel ismeretlen hiba történt. Korábban nem kaptam ilyen értesítést, ez mit jelent/miért küldte?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Akadozik a szerver, most már az üzenetküldés sem megy egyáltalán.
2020. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" Nem működik a Facebook chat alkalmazása, komolyabb hiba lépett fel.

A szolgáltatás sokaknak egyáltalán, másoknak részlegesen nem működik, de feltehetőleg a Facebook rendszerével van a hiba. Magyarországon kívül egyelőre Lengyelországból, az Egyesül Királyságból, Csehországból és Belgiumból jelentették a hibát.


A Messenger egyszerűen képtelen feldolgozni az üzeneteket, főként az asztali verziót érinti a probléma, a mobil platformon egy fokkal jobb a helyzet, de ott is előfordulnak akadások és leállások - írja a Leet.hu.


A Facebook egyelőre nem nyilatkozott a hibáról, pedig nagy mértékben érinti a fent sorolt országokat.


(Leet.hu) "

2020. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!