Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beindult a Digimobil szolgálta...

Blacib kérdése:

Beindult a Digimobil szolgáltatás. Nem tudom hogyan fogalmazzak érthetően. A problémám ott kezdődik hogy a Digis sim kártya müködik rendesen egy sony xperia 1 (J9110) készüléken. Viszont nem müködik a sony xperia xa2 (H3113)?

Figyelt kérdés

Mindkét készülék kártyafüggetlen ,minden más szolgáltatói kártyával müködik.Az xa2 látja a sim-et, de kiirja hogy Digi hu A szolgáltatás nem elérhető.

Ha valaki tudja a választ kérem ossza meg velem,és a többiekkel akiknek hasonló gondjuk lehet..



2021. jan. 19. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Be kell állítani a hozzáférési pontot (APN):

[link]

2021. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm de a beállitásokon már tul vagyok..

Az XA2-vel Nem müködik a kártya.. bármit állitgatok rajta , az xperia 1-gyel megy rendesen. Ha beteszek egy vodás karit 2 percen belül müködik..

2021. jan. 19. 11:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Más ötlet javaslat...
2021. jan. 20. 08:16
 4/5 anonim válasza:

Üdv. Nekem ugyanez a probléma. Sim csere sem segített.

Más szolgáltatokkal tökéletes


Ötletek?

2021. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Időközben sikerült beállitani a kártyát..

A telefonban: sim kártya eszközkészlet -->roaming mód választó

Ott van két lehetőség :

Normál Mód

Roaming+

azt kellett át állitani normál mód-ra mert roaming+-on volt,azóta müködik rendesen

2021. febr. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!