Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fólia vagy a telefon tört be?

A fólia vagy a telefon tört be?

Figyelt kérdés
Telefon: Huawei p smart z. Olyan szerencsétlen voltam hogy a szélén tört be. Elég nagy kb 2 cm. De hozzá nyúlok nem érzek semmit mintha nem is lenne ott. Működik is nincs baja a telónak. Ilyenkor a képernyő tört be ha nem érzek semmit a fólián?
2021. jan. 20. 19:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt le hagytam hogy üvegfólia gondolom gyárilag volt rajta. (remélem)
2021. jan. 20. 19:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a körmöddel lassan végig húzod a kijelzőn az ujjad, akkor érezni lehet hogy az van-e megtörve vagy repedve. Ha nem, és pókhálós a kijelző, akkor a képernyő tört.
2021. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a fóliát s megtudod.
2021. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még szíves örömest várom a kommenteket.
2021. jan. 20. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

"Azt le hagytam hogy üvegfólia gondolom gyárilag volt rajta"


Üvegfólia nincs rajta gyárilag, az egy biztonsági műanyagfólia. Ergo lazán betört a képernyőd, igen.

2021. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le ami rajta van, ha marad a pókháló, akkor kijelzőcsere.
2021. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a fóliát, s megtudod.
2021. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 miért lett lepontozva? teljesen igaza van.
2021. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

8#

Mert vannak olyan hu*yek, akik rajta hagyjak a műanyag foliat megvetel utan, leven gondoljak ők, “gyari uvegfolia, biztos nem veszem le, hogy utana 3000-ert ram sozzanak egyet”.

:D Az ilyennek telefont sem szabadna adni. Nem egy embert ismerek/latok a mindennapokban, aki igy viseli a telefonjat, hogy őt aztan nem vettek palira, ő nagyon okos most, mekkora hack. :D

2021. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát biza az #5-ösnek igaza van, ha az gyári műanyag fólia, az kb. semmit sem ér, mert az még csak nem is egy üvegfólia, hanem szimpla fólia, és azt a szimpla fóliát le kellett volna venned, mikor megvetted a telefont, és venned rá egy üvegfóliát. :D Ha egy telefonon van üvegfólia, az általában a széleken jól felismerhető, mert általában nem szoktak az üvegfóliák 100%-ig a telefon kijelzőjének a széléig kiérni, plusz az üvegfóliák egy kissé vastagok is (a sima műanyaghoz képest). Az a sima műanyag fólia talán meg arra elég, hogy a kisebb karcoktól megvédje a telefonod, de ennyi. Szóval azért nem érzel a fólián semmit, mert a képernyő tört be. De mivel ez egy szimpla műanyag fólia, ezért nem is érezhetnél semmit se rajta, egy szimpla fólia nem tud betörni. :D Szóval igen, a képernyőd törött be.


Amúgy ha már itt tartunk, én még sosem vettem olyan telefont, amire jófejségből ráraktak volna alapból üvegfóliát. Olyat már vettem, amihez adtak tokot, de üvegfóliát még sosem. Szóval, tanulópénz. :D

2021. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!