Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mègis hogy lehet ez, az...

Mègis hogy lehet ez, az üvegfóliának nem pont ezt kellene kivèdenie?

Figyelt kérdés
Elejtettem a telefonom amin üvegfólia volt ( Xiaomi Redmi 6A ). Az üvegfóliának szószerint semmi baja nem lett, de a kijelző alatta ripityára tört.

2021. jan. 21. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon attól függ, hogy éppen hogy esik a telefon. Ahogy már több válaszoló is említette, ha a sarkára esik, nagy esély van arra, hogy egy picit elválik a képernyő a kerettől.

Az előző telefonomnál olyan szerencsétlen voltam, hogy pont a sarkára esett, az üvegfólia szinte semennyire nem tört be, de alatta a képernyő a sarkánál teljesen. Mivel pont ilyen homokos-aszfaltos járdára esett, így ahogy felvált a képernyő, alatta telement homokkal.

Egyik gond az, hogy elég undorító látvány volt az esés után a telefon, a másik, hogy ahogy egyre mélyebbre jutottak a homokszemcsék, feszítették fel a képernyőt. Bár még működik az a telefon, szerintem idők kérdése, hogy tönkremegy.

2021. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sok telóm ment tönkre leesés miatt, amig nem váltottam tokot.

Azóta egy sem sérült meg egyáltalán, karcmentesen tudom eladni a készüléket.

Pedig bringázás közben is repült nem egyszer.

Meg üveg is van rajta.

[link]

2021. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!