Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mely okos telefonok férnek el...

Mely okos telefonok férnek el kényelmesen egy kézben vagy zsebben akár?

Figyelt kérdés
Nem akarok tablet méretű mobilt venni ezért olyan mondjatok amit ti is használtok akár és elfér zsebben is és egy kézben is akár. Keret talán 150-200 ezer között lenne. Kamera, tárhely, akksi ezek legyenek jók. Ja meg nem akarok használt telefont venni, csak is újat. Köszii *<3*

2021. jan. 21. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Xiaomi 10t


Neked ez lehet tablet méretű telefon, de én egy kézzel használom, elfér kényelmesen a zsebemben is. A nadrág, kabát, felső zsebébe is jó, nem esik ki, nem lóg ki. Egy kézzel is kényelmesen tudom használni.


Javaslom hogy pl árukeresőn keresgess és állítsd be hogy hány colos telefont keresel, nézegsed meg hogy melyik tetszik.

Sajnos nem tudom mekkora a kezed. De egy 7 colos telefont is lehet szerintem simán egy kézzel használni.

2021. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Iphone 12 pro
2021. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
SE 2020?
2021. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!