Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple lightning kábel mióta...

Apple lightning kábel mióta teljesen ezüst?

Figyelt kérdés
Napokban vettem egy új iPhone-t és a mellékelt kábel már ezüst színű. Még az előző, 2017-ben vásárolt iPhone kábeljén arany színűek voltak a tűk. Ezt a változást mikor eszköszölték?

2021. jan. 22. 00:42
 1/4 anonim válasza:
Nekem van itthon 3 kábel is de mind arany pedig a legrégebbi talán max fél éves szóval az full ezüst kábel szerintem valami új dolog lehet. Tegnap rendeltem egy új kábelt ami elvileg holnap megjön, majd megírom hogy az milyen színű.
2021. jan. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

#1 vagyok.

Szóval most néztem meg az apple oldalán a képeket és az USB -Lightning kábel még mindig arany és az USB-C - Lightning kábel pedig ezüst. Nem találtam pontos időt hogy ez mióta van csak reddit postot ahol valaki is hasonlót kérdezett. 1 éves a post és ott azt írták hogy már egy ideje olyanok az USB-C - Lightning kábelek.

2021. jan. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
Erre nem is figyeltem. Most vásárolt Mini-mhez is ezüst színű kábelt adtak. USB-C.
2021. jan. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is néztem azokat a képeket. Lehet tényleg csak azon múlik, hogy usb-a vagy usb-c.
2021. jan. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!