Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi note 9 pro vagy...

Xiaomi Redmi note 9 pro vagy Samsung A 71?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro.
2021. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Samsung A71
2021. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem Xiaomi,mert kb ugyanazt tudja,mint a samsung,és még olcsóbb is.

De szerintem Te döntsd el.

2021. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindkettő tetszik, eddig Samsungjaim voltak. De most kipróbálnék mást is. A Samsung miat eléggé le van lapulva, úgy értem nagyon újat nem tudnak mutatni az "A" szériából. Az "S"-re meg nincs keret.
2021. jan. 23. 21:42
 5/8 A kérdező kommentje:
×miat javítva "most"-ra
2021. jan. 23. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

“ úgy értem nagyon újat nem tudnak mutatni”

Már semelyik gyártó nem tud újat mutatni semelyik kategóriás telefonnal.

2021. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Xiaomi-t ajánlom én is! Nem sokban különböznek, de a Note 9 Pro-nak nagyobb az akksija, erősebb a gyorstöltője, olcsóbb, és szerintem előnyös hogy van benne infraport is!

Ram, tárhely, bluetooth, kamera minősége - kb. egyformák.

A többiben a Samsung egy hajszálnyival talán jobb, és bár önmagában megéri az árát, de a Xiaomi-hoz viszonyítva nem ér meg akkora ártöbbletet!

2021. jan. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem Samsung Galaxy S20 FE készülékem van. Teljesen meg vagyok elégedve a márkával, csak ajánlani tudom.. és tudom az "A" középkategória az "S" meg felsőkategória, de testvéremnek A71-e van.. ugyanúgy volt ő is hogy vagy a Samsung vagy ez a Xiaomi, a bolti eladó a Xiaomi-t ajánlotta de ő a szoftver miatt a Samu-t választotta (egyrészt azért mert több ismerősnek se vált be a Xiaomi, másrészt meg a Samsung szoftverét jobban kitudta próbálni). Neki bevált az A71.
2021. jan. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!