Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne a jobb...

Melyik telefon lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
A Samsung Galaxy S20 FE, OnePlus 8T és a Xiaomi Mi 10T Pro között választanék de igazából mindegyikről hallok jót, rosszat egyaránt. Ami nekem szempont az igazából, hogy hosszabb üzemideje legyen, mint a mostani iPhone 7 telefonomnak, szép képeket és jó videókat tudjak vele készíteni és azért a gaming se utolsó szempont, bár nem hardcore gamingre használnám, néha-néha azért 1-2 óra hosszat játszanék rajta. Esetleg tudtok ajánlani más telefon variánsokat is közel azonos árban?(200-250 ezer Ft)

#Samsung Galaxy #Oneplust8t
2021. jan. 24. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy újabb iPhone nem jöhet szóba?

A 7-es elég régi már, a mostaniak jobbak.


Ha androidot szeretnél, akkor szerintem a Samsung. Jó képeket csinál, egyszerű, átlátható.

2021. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mind 3 telefon amit leírtál, nagyon jó. Mindegyikkel fogsz tudni játszani, üzemidő és kamera mindegyikben jó. Mondjuk ezek közül én inkább a Samsungot meg az OP-t ajánlom (nekem OP 7t van), xiaomit inkább alsó-középkategóriában, ott az a legjobb márka, de felsőkategóriában a másik kettő szerintem jobb.

Amúgy meg döntsd el te, nagyjából mindegy hogy melyiket veszed, olyan sok különbség nincs ezek között ilyen árkategóriában.

Esetleg még az iphone 11-et is megfontolhatod, az van ilyen árkategóriában, csak az még 2019-es, ugyanakkor iPhone, szóval nagyon sokáig fogják frissíteni. Csakhát abban nincs OLED kijelző és a felbontása sem a legjobb.

2021. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! iPhone-t most egyelőre nem szeretnék, jó telefonok nagyon egyébként, én is imádtam az enyém, csak hát az aksi nem a legjobb, meg hidegben, olyan 3-4 foktól lefele kb. 10 perc és vége.
2021. jan. 24. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Mind a három kiválló.
2021. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Samsung a legjobb ezek kozul
2021. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!