Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem nem jönnek meg az...

Csak nekem nem jönnek meg az üzenetek messengeren?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem kapom meg az üzeneteket. Mindig rá kell keresnem mindenkire hátha írt. Már próbáltam újra rakni a telefont, a messengert is de semmi.

2021. jan. 24. 13:08
 1/10 Thundery2137 válasza:
100%
Mostanában nekem is szórakozik a Messenger. Vagy nem kapom meg az üzenetet, vagy csak jóval később... Nem tudom mi lehet a baj, de több ismerősöm is észlelte ezt a problémát. Rengeteg ember használja az alkalmazást, de egyre rosszabb a minősége is.
2021. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ooo így már értem :(
2021. jan. 24. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig hozza kell nyúlni... Nem kéne megjavítani azt ami működik.
2021. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem nem rossz, de szerintem próbáld meg azt hogy letörlöd és utána újra letöltöd hátha jobb lesz.
2021. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer letöröltem meg vissza raktam de semmi
2021. jan. 24. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Off: nektek is szívja az akkumulátort a Messenger? Alig használtan, de az akku 47%-át használta el.
2021. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem jeleníti meg mindig. Sokszor csak a fenti értesítésekben
2021. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem az akkumulátort nem meríti
2021. jan. 24. 20:54
 9/10 Károly farkasok válasza:

Ez most egy kicsit összeesküvős lesz...

Mikor a környéken elterjedt az internet még nem volt FB csak Yahoo Messenger... Ami tök jó volt mert ott volt az összes haverod ismerősöd és kirakhattad ha éppen nem volt kedved beszélgetni vagy offlineba is tehetted meg ilyenek....

Mikor unatkoztal simán rakerdeztel valamelyik haverodnal mit csinál. De mielőtt kimentünk hétvégén szórakozni, vagy esetleg máshova is előtte megbeszéltük konferencian meg ilyenek...

Aztán egyre többen kezdtek offlineba lenni állandó jelleggel... Játszottam akkoriban egy játékot ami megfingatta a gépet és ha alt-tab kombinációval léptem ki látszott hogy ki van fent és ki tette csak úgy "offlineba" magát.... Én persze rákérdeztem, meg arra is hogy egyre ritkábban válaszolnak, előfordul hogy összevisszasagokat... Értetlenül néztek... De végül rájöttünk hogy "adminisztrálva" van és nem utaltuk meg közben egymást!

A FB megrosszabb ebből a szempontból... Meselhetnek annyi rejtélyes sztorit....

Annyit mondok hogy az idősebb generáció nem véletlenül inkább a személyes kontaktust keresi legfőképpen ha fontos és komoly dologról van szó. Majd rájössz mi megy! Ha én elmondom azt is hihetned bolond vagyok...

2021. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez érdekes
2021. jan. 26. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!