Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El tudom adni a Vodafoneban...

El tudom adni a Vodafoneban részletre, azaz elofizetes mellé vásárolt készülékemet?

Figyelt kérdés

Már 4 éve vagyok a vodanal és lejárt az egyik hűség, ezért hoztam ki egy másik készüléket ami xiaomi redmi note 9 pro.

De nem tetszik sajnos mégsem.

Inkább maradok az előzőnél, ami egy huawei mate 20.

El tudom adni, igy valakinek, valamennyiert?

Köszönöm a választ!



2021. jan. 24. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El, de a részleteket továbbra is fizetni kell.
2021. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

persze, ha kifizetted a telefont úgy eladhatod.

szerintem abba nem fog belemenni senki, hogy a telefon még nincs kifizetve, bármikor letilthatják ha nem fizeted tovább.


60-70-ért mennek az ilyen telefonok (128/6) használtan.

2021. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a kérdező abból a pénzből amit a vevőtől kap, besétál a Vodához és kifizeti a telefon hátralévő részleteit. Másképp nem is tudna elhozni másik telefont részletre.
2021. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Másképp nem is tudna elhozni másik telefont részletre."


"Inkább maradok az előzőnél, ami egy huawei mate 20."

2021. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A maradok az előzőnél, az azt jelenti hogy használom tovább a mate 20 at.

Az elofizetest nem én fizetem, hanem a cég.

Igy nekem mindegy hogy készülékkel együtt fizeti vagy anélkül.

Nekem egy ft-omba sem kerül szerencsére, mert a munkámhoz szükségeltetik a korlátlan hívás, sms, mobilnet.

A telefonert kapott pénzt pedig egy másik készülékbe fogom fektetni, ha megtetszik valami huawei telefon.

Addig használom, ahogy írtam a mate 20at.

Csak ez a xiaomi redmi note 9 pro, nagyon nem áll a kezemhez és a kockaban elhelyezett 4 kamera sem tetszik kinézetre és a menü is teljesen más mint a huawei nek, illetve a kijelzo színárnyalat sem az én szememnek való a huawei után.

2021. jan. 24. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:

ja, értem.


ált tanács: a Huawei telefonokon a P30 szériáig találhatóak meg a Google-szolgáltatások, utána már csak HMS van (a Huawei saját fejlesztésű szoftverei)


youtube, facebook, messenger, instagram, tiktok, google maps (bejelentkezés nélkül) használhatóak ezeken is, azt tudom.

2021. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, azért választottam ezt a 9 oro xiaomit.

Huawei p40 helyett.

De ez tényleg nagyon távol van tőlem, még Google dolgokkal is sajnos.

2021. jan. 24. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha a cég a Tied, a cég által fizetett számla is a Tied. Nem értem miért írod, hogy egy filléredbe sem kerül...

Egyébként a "kihozni" szót felejtsük már el! Bankból sem kihozol pénzt, hanem felveszel, vagy kapsz hitelre.

A telefon sem a Tiéd, míg ki nem fizeted a teljes részletet, tehát eladni sem adhatod. Bűncselekmény.

Persze sokan csinálják, de ez még nem szentesíti. Piroson is sokan áthajtanak...

2021. jan. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szó sem volt olyanról, hogy a cég az enyém!

Hanem egy cégnél dolgozom, ahol fizetik az elofizetest készülékkel együtt.

Illetve az étkezést és még sok mindent.

Nincsen köze az én nettó bevételemhez!

Ergo, nem kerül egy forintomba sem!

Mindenki normálisan tudott írni, csak te nem!

Ha nekem nem kell a készülék, akkor had agyjam már el, ha megengeded jó?!

Ha eladom és fizetve van a törlesztő részlet folyamatosan, akkor nem követek el bűncselekményt okoska!

Előbb nézz utána, mert én megtettem!

Letiltas elleni igazolást kell írni és egy adásvételi szerződést.

De ha unatkozol, akkor előbb olvass utána és utána fröcsögj.

Szép napot kívánok neked!

2021. jan. 25. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!