Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Silvercrest Powerbank használa...

Silvercrest Powerbank használata károsítja az Iphone akkumulátorját?

Figyelt kérdés
Rokonomtól kaptam egy ilyen powerbankot, és idáig csak egyszer használtam, mert tartok tőle, hogy jobban károsítja az akksit ez a lidl-es cucc, mint más töltő. Powerbankok terén az anker márkáról hallottam, hogy olyat kellene venni, de sajnos olyat nem találok a közelemben. Nem használnám mindennap nyilván, és igazából nem is terveztem venni egyáltalán semmilyet, de ha már van, akkor néha használnám. De persze ha jobban károsítja, akkor nem veszem igénybe.
2021. jan. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Maximum akkor, ha töltés közben használod.

Amúgy meg miért károsítaná? wth..

2021. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maga az energiacelláról, powerbankról való töltés semmivel se károsabb, mintha hálózatról töltenéd.

A gyakori rátöltés viszont igenis károsítja az akkumlátort hosszú távon (tehát mikor nincs lemerülve, és úgy töltesz még rá). Ezek szoktak 2-3 éven belül felpúposodni.

2021. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem károsítja, de minden akksi elhasználódik a sok töltéstől.
2021. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem károsítja.


"jobban károsítja az akksit"

Megnyugtatlak, jó eséllyel 3-4 év után úgyis cserélni kell majd az akkut a telefonodban (vagy telefont), bármitől függetlenül. :)


Nyugodtan használhatod, töltés közben is, akkor sem árt.

2021. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért gondoltam, hogy jobban károsíthatja, mivel gyorstöltő, a hálózati meg nagyon lassan tölti fel, és valamilyen szinten szerintem károsíthatják. No meg a márka miatt féltem, mert nem tudom mennyire megbízható a lidl powerbankja. Próbálok a lehető legjobban vigyázni a telefonomra.
2021. jan. 24. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!