Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont valasztanátok...

Melyik telefont valasztanátok a Nokia 5.1 plust vagyt a Sony Xperia L4-es?

Figyelt kérdés

A témában laikus vagyok. Melyik telefont választanátok ha a teljesítményt alapján kellene eldöntenetek, gondolok itt processzorra, hardverre stb?


Általában a telefont csak telefonálásra, facezèsre, netezesre,emailezesre, fotózásra vagy videok nèzèsère szoktam használni,ezért is nem keresgèltem a csúcstelefonok közt.


Válaszokat előre is köszönöm!


2021. jan. 24. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
és csak ez a kettő játszik, vagy ajánlhatunk mást is?
2021. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
25%

Nekem Nokiám van, teljesen meg vagyok vele elégedve. Aránylag szépeket lehet vele fotózni/videózni, a teljesítménye is teljesen rendben van szerintem :))

Sony telefonom még sosem volt, így arról nem tudok véleményt mondani, de személy szerint a Nokia nekem nagyon bejött. :D

2021. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem Sony telefonom van már lassan 7 éve. Nekem bejöttek ár-érték arányban viszont sokszor nem a legjobbak és a garancia is elég problémás, ugyanis a Sony hivatalos szerviz partnere egy moslék, semmirevaló cég.
2021. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
*Nekem bejöttek, ár-érték arányban viszont nem a legjobbak
2021. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából amit nem tudok a telefonok leírásai alapján eldönteni, hogy melyik telefonnak jobb a processzora. Sajnos nekem a processzor típusa nem sokat mond.
2021. jan. 24. 22:55
 6/12 anonim ***** válasza:
mennyid van mobilra és miért ezekre esett a választásod?
2021. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp csak ez a 2 játszik, akkor egyértelműen a Sony mindenben jobb, viszont nyugodt szívvel inkább egyiket se ajánlom! Gyenge technológiája révén a MediaTek gyártja a legrosszabb processzorokat, ráadásul ennek a kettőnek az akksija is kicsi, és ár-érték arányban is borzalmasak!

A Sony-tól kicsivel olcsóbban inkább Motorola Moto G8 Power - na az aztán hasít rendesen! A Qualcomm a másik véglet, az csinálja a legszuperebb mobilprocesszorokat, ráadásul nagyobb a ramja, és jó nagy akksija van, szerintem összeségében a legjobb telefon 60 ezer Ft alatt!

2021. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából azért ezekre esett a választás , mert ezeket a telokat lehet egy kézzel is még viszonylag jól használni, a többi telefon nekem túl nagy sajnos.
2021. jan. 24. 23:15
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
#7-es vagyok. Atyaég, hiába egyre nagyobbak a telefonok, mégis sokan ragaszkodnak még mindig az egykezezéshez! 🙄 Miért baj 2 kézzel fogni? Engem sosem érdekelt ez a dolog, ahogy kényelmes, úgy fogom, a méret miatt sosem mondanék le egy esetlegesen jobb telefonról!
2021. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Sonyt legfeljebb akkor vennék, ha sok pénzem lenne és a csúcskategóriából akarnék valami kompakt telefont.


Nokia pedig felejtős, kínai, túlárazott és átcímkézett készülékekről beszélünk. Vagy 1-2 telefon, amit jól eltalátak, de az 5.1 nem tartozik közéjük.


Ha ár/értékben a maximumot akarod 60k-ért, akkor Realme 6s vagy Poco m3. Viszont (szerintem) a legjobb ár/érték 100k környékén található Poco x3 nfc, Redmi note 9 pro, Galaxy A51/71, Mi 10t lite stb...

2021. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!